Home > Zpravodajství > informujeme vás > LOH Rio: Týmové zlato ve všestrannosti si odvážejí Francouzi

LOH Rio: Týmové zlato ve všestrannosti si odvážejí Francouzi

V úterý 9. srpna 2016 se rozdávali první medaile v jezdeckých disciplínách – v soutěži všestrannosti. Zlato v týmové soutěži vybojovali Francouzi ve složení Karim Laghouag, Thibaut Vallette, Mathieu Lemoine a Astier Nicolas. Po úterním crossu byli průběžně třetí. Na parkuru přidali na své skóre pouze 8 bodů, což je posunulo výsledkovou listinou směrem vzhůru. Jejich celkový bodový zisk je 169 bodů.

Ze čtvrtého místo na konečné druhé se posunuli Němci, kteří závodili ve složení Julia Krajewski, Sandra Auffarth, Ingrid Klimke a Michael Jung. Na třetí příčku spadli Australané ve složení Shane Rose, Stuart Tinney, Sam Griffiths a Christopher Burton.

Kompletní výsledky

Olympijské hry všestrannost
Předchozí: Zduchovická Velká cena ČSP opět pro Opatrného
Následující: LOH Rio: Zlato ze všestrannosti pro Michaela Junga a Sama

S mezinárodní Rozlučkovou všestranností si pohrálo počasí

Do Rozlučkové všestrannosti bylo přihlášeno rekordních 220 koní, ne všem ale počasí dovolilo soutěže dokončit. Na povětrnostní podmínky doplatila především nejvyšší soutěž CNC1*, ve které soupeřily dvojice z České republiky, Slovenska, Slovinska a Rakouska. Bez odjetých krosů, které v neděli překazil silný vítr, byly v souladu s pravidly celkové výsledky vyhlášeny z drezur a ...