Home > Zpravodajství > informujeme vás > Majitel si zabezpečil balíky sena proti krádeži

Majitel si zabezpečil balíky sena proti krádeži

To však netušili dva pachatelé, kteří nezávisle na sobě balíky z louky odcizili. Zabudované lokalizační zařízení v seně policisty přivedlo přímo k nim.

Stříbrští policisté ve druhé polovině června letošního roku přijali oznámení o krádeži osmi balíků sena z louky mezi obcemi Láz a Kladruby. Následným šetřením, a zejména díky lokalizačnímu zařízení, které majitel do balíků sena zabudoval – právě z důvodu případných krádeží, policisté zjistili, že se balíky nachází ve dvou okolních vesnicích.

Čtyři balíky v celkové hodnotě 4 000 korun odcizil nejprve 31letý muž, zbylé čtyři balíky v té stejné hodnotě odcizila následující den 45letá žena. Jednání obou pachatelů, kteří seno chtěli, dle svého vyjádření, použít pro vlastní potřebu, policisté kvalifikovali jako přestupek proti majetku a každému z nich uložili příkazy na místě. Balíky sena vrátili nepoškozené zpět jejich majiteli.

Autor: por. Bc. Dagmar Jiroušková, Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Čtěte také:  Překážková sezona v Pardubicích pravděpodobně až v letních měsících
krádež policie Policie ČR
Předchozí: Zpátky na nohy s pomocí hasičů
Následující: Obhájce Marek Klus bude mít ve Velké ceně Olomouce silnou konkurenci

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Krádež sedla z jezdecké školy

Na sociálních sítích se rozšířila žádost o pomoc při hledání ukradeného sedla. Velká prosba pro všechny koňáky i nekoňáky!!!Sdílejte!!Během úterního večera a středečního dopoledne bylo v našem areálu jezdecké školičky Pony Park Měšice odcizeno jezdecké sedlo VSS Prestige Happy Pony 1532č.07751112 s bezpečnostními nerez třmeny na řemenech Passier s beránkovým ...