Home > Zpravodajství > domácí sport > Martinický šampionát mladých koní pouze s poloviční dotací

Martinický šampionát mladých koní pouze s poloviční dotací

Martinický šampionát mladých koní – Tour Magdaleny Hrabánkové proběhne ve dnech 3. až 6. července v areálu Equitana Martinice. Čtvrtý ročník parkurových soutěží je určen pro 4leté až 8leté koně. Dotace závodů měla být milion korun, ale nakonec se bude soutěžit o ceny v celkové výši 500 000 Kč. Tuto změnu oznámil pořadatel v úterý 24. června. Co je příčinou změny, uvádí pořadatel ve svém vyjádření, které vám přinášíme.

Tina Šalková

Ilustrační fotografie: Lucie Hladová

Vážené dámy, vážení pánové,
s velkým politováním musíme oznámit, že na včerejším jednání, to jest v pondělí 23.6.2014, nám bylo sděleno garantem milionové dotace pro Martinický šampionát mladých koní – Tour Magdalény Hrabánkové, že o další spolupráci neuvažuje.

V důsledku tohoto rozhodnutí tím dochází k výrazné změně celkové dotace závodů na 500.000,- Kč. V praxi to znamená, že všechny ceny jsou kráceny na 50%. I přes to doufáme, že částka 500.000,- Kč je pro Vás zajímavá. Všechny tyto změny, stejně jako nové, nižší částky za ustájení a startovné, najdete v novém rozpisu závodů Martinický šampionát mladých koní – Tour Magdalény Hrabánkové 2014. Bohužel, rozdílnou částku 500.000,- Kč nejsme schopni v letošním roce vykrýt z jiných zdrojů a v rámci závodů neproběhne ani obvyklý společenský večer.

S ohledem na skutečnost, že již proběhly objednávky boxů a častečně i přihlášky některých z Vás, Vás všechny prosíme o zvážení Vaší účasti i přes sdělené skutečnosti. Dále prosíme Ty z Vás, kteří svojí účast budou chtít zrušit, o písemné sdělení zrušení účasti na e-mail zc.an1582889327atiuq1582889327e@let1582889327ider1582889327. Při zrušení objednávky boxů samozřemě NEBUDE ÚČTOVÁN ŽÁDNÝ STORNO POPLATEK. Jsme si dobře vědomi závažnosti výše uvedených skutečností. Mrzí nás, že musíme tuto zprávu oznámit 8 dní před zahájením závodů, nemáme však jiné východisko. Termín přihlášek a objednávek boxů se posouvá do 30.6.2014.

Čtěte také:  Zuzana Zelinková: OH v Tokiu vynechám!

Vše ostatní z letní série, tedy Memoriál Jana Papouška a Mistrovství ČR 2014 zůstává beze změny a my doufáme, že snížení dotace závodů mladých koní pochopíte a zachováte nám Vaši přízeň, které si velmi vážíme.

Za JS EQUITANA Martinice Martin Pecka

equitana Martinice Martinický šampionát mladých koní
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Trezor bude na startu druhé kvalifikace, Tiumen v rámcovém dostihu
Následující: Výstava koní chovatelů Moravy a Slezska o víkendu v Tlumačově

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Rudolf Doležal se stal potřetí vítězem Českého skokového poháru

Finále 18. ročníku Českého skokového poháru v Martinicích na Příbramsku vyhrál potřetí ve své kariéře Rudolf Doležal, který ani s jedním ze čtyř koní nechyboval. Jediná žena na startu – Lucie Strnadlová skončila druhá s osmi trestnými body. Rudolf Doležal potvrdil, že mu model finále Českého skokového poháru se střídáním ...