Home > Zpravodajství > krátké novinky > Maximum koní, minimum startů v rámci finále SPČP

Maximum koní, minimum startů v rámci finále SPČP

Na pětidenní závody v rámci posledního kvalifikačního kola a velkého finále Skokového poháru České pojišťovny 2012, jejichž termín konání je 26. – 30. září, se chystají stovky jezdců a koní. Vše nasvědčuje tomu, že se bude jednat o největší jezdeckou událost posledních let.

spcp kunVzhledem k tomu, že zájem jezdců o start během této vrcholné akce je větší, než je možné stihnout odbavit během jednotlivých dní, pořadatelé jsou nuceni využít předem avizovaného omezení, že ve čtvrtečních, pátečních a sobotních soutěžích bude povolen start každému koni pouze v jedné soutěži. Jak prozradil Aleš Opatrný, přímo v Hořovicích bude ustájeno v mobilních boxech na 270 koní a další budou dojíždět pouze na konkrétní dny.

Přímým účastníkům je určena důležitá organizační informace, která se týká nové příjezdové cesty pro vozíky a kamiony s koňmi. Mobilní stáje jsou umístěny na jiném místě než v loňském roce, proto je potřeba sledovat pozorně navigační označení. „Všichni, kdo vezou koně, se musejí dostat ke hřbitovu, který je po levé straně, na konci hřbitova neodbočovat směrem k ranči, ale jet stále rovně. Touto cestou se dostanou účastníci k turnajovým boxům ze zadní strany areálu. Ti, co pojedou od Příbrami, tak po výjezdu z lesa budou odbočovat až na druhé křižovatce doprava,“ upozornila členka organizačního týmu Jitka Opatrná. „V případě jakýchkoliv potíží mohou jezdci a členové ekip volat na telefonní čísla 606 485532 nebo 602 311 712,“ dodala. Veškeré podstatné informace budou průběžně publikovány na www.skokovypohar.cz.

Předchozí: Mistryní v reiningu se stala Tereza Třeštíková
Následující: V Mostě padaly vytrvalostní rekordy, vítězem byl i korunní princ z Dubaje
x

Mohlo by vás zajímat

Zuzana Zelinková: OH v Tokiu vynechám!

Parkurová jezdkyně Zuzana Zelinková na svém facebookovém profilu zveřejnila informaci, že se nezúčastní olympijských her v Tokiu. „Rok 2020 je prý magický a já tomu věřím, protože mi už začátkem roku přinesl hned tři úžasné zprávy. První byla, že jsme se s českým národním teamem po 84 letech kvalifikovali na OH ...