Home > Zpravodajství > informujeme vás > ME Cáchy: Dvě české nuly i pád

ME Cáchy: Dvě české nuly i pád

Parkuroví jezdci za sebou mají první kvalifikační jízdu na Mistrovství Evropy. Ve středu 19. srpna 2015 bojovali v individuální soutěži i té týmové. Mezi 94 startujícími dvojicemi nechyběli ani tři české.

Výtečně si vedli Ondřej Zvára s Cento Lanem a Emma Augier de Moussac v sedle Charly Browna. Obě dvojice zajeli bezchybně. Naopak Zuzaně Zelinkové s Calerim II se nezadařilo – byli vyloučeni pro pád. Ondřej je po prvním soutěžním dni na 34. místě, Emma na 49. místě. Vítězkou individuální soutěže se stala Penelope Leprevost z Francie.

Týmovou soutěž vede tým Německa ve složení Ludger Beerbaum, Christian Ahlmann, Meredith Michaels-Beerbaum a Daniel Deusser. Pouze tříčlenný český tým je průběžně na 21. příčce z 22 týmů.

Všichni tři čeští jezdci se představili i v dopolední rámcové soutěži. Nejlépe se vedlo Zuzaně Zelinkové s Filicitou, které obsadily výborné 8. místo po čisté jízdě. Ondřej Zvára a Carmen Arcus udělali jednu chybu (25. místo), Emma Augier de Moussac a Kanonja se po jedné chybě nevešly do stanoveného času a s 5 trestnými body obsadily 35. místo.

Ve večerní soutěži pro mladé koně startovaly pouze české ženy. Zuzana s klisnou Dunia La i Emma s Divou zajely bezchybně a obsadily 14., resp. 15 místo.

Kompletní výsledky ZDE.

Aachen Cáchy Caleri II Cento Lano Charly Brown Emma Augier de Moussac Mistrovství evropy Ondřej Zvára Parkur skoky Zuzana Zelinková
Předchozí: Třetí kvalifikační pokračování: většina jde pro handicap, čtvrtina pro kvalifikaci
Následující: Jirgala bude opět obhajovat vítězství ve Zlaté podkově

Startuje hořovické finále Českého skokového poháru

Šestnáctý ročník Českého skokového poháru jde do finále. Poslední mítink se koná ve dnech 19. až 24. září 2017 v Hořovicích na Berounsku. O složení finálové čtveřice jezdců a koní se rozhodne po sobotní Velké ceně a vše vyvrcholí o den později… Letošní ročník Českého skokového poháru, jenž je právem ...