Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > krátké novinky > Memoriál Jana Papouška 2011

Memoriál Jana Papouška 2011

Již 6. ročník Memoriálu Jana Papouška se bude konat letos na přelomu června a července v Martinicích u Březnice. Obecně jsou tyto závody známé svojí vysokou sportovní úrovní a také skutečností, že se jedná o nejvíce dotovanou národní soutěž v České republice. Celková dotace hlavní soutěže závodů ST ** totiž činí přesně 150 000,- Kč.

Od roku 2009, kdy se pořadatelem této soutěže věnované památce významného jezdce a trenéra pana Jana Papouška stal jezdecký areál EQUITANA Martinice, jsme měli v průběhu těchto závodů možnost shlédnout velmi zajímavé sportovní výkony. Jsme pevně přesvědčeni, že tomu tak bude i letos a to včetně účasti jezdců a koní ze zahraničí.

Závody budou tradičně zahájeny již ve čtvrtek 30. 6. 2011. V sobotu bude vrcholem soutěž obtížnosti ST**, která bude bezesporu generální zkouškou na neděli. V nedělních odpoledních hodinách totiž začne hlavní soutěž Memoriál Jana Papouška a bude jistě zajímavé a napínavé, kdo si v letošním roce odnese hlavní cenu.

Doplnění celého sportovního programu jsou již tradičně dětské hřiště se skákací trampolínou, večerní diskotéky Ludvíka Jandourka ve čtvrtek a v sobotu večer a od letošního roku i atraktivní divácká soutěž o věcné ceny – drobné domácí spotřebiče značky Remington. Připomínáme také, že všichni kdo se této soutěže účastní, jsou zařazeni do závěrečného finále této soutěže, kdy v neděli 18. 9. vyhraje 1 vylosovaný soutěžící hlavní cenu celé této soutěže, kterou jsou kuchyňské spotřebiče značky Whirpool v celkové hodnotě více než 50 000,- Kč. Soutěž je realizovaná díky pochopení a podpoře společnosti Field Force s. r. o. a internetového obchodu Nakupka.cz

Rozpis, startovní a výsledkové listiny budou k vidění na stránkách JS Equitana

Příští významná jezdecká událost, Martinický šampionát mladých koní, následuje v termínu 4. – 7. 8. 2011.

Předchozí: Lucie Strnadlová: obhajoba v Opavě bude těžká
Následující: „Porazit české koně v domácím prostředí je obtížné,“ říká anglický agent Dostihového spolku
x

Mohlo by vás zajímat

Parkuroví jezdci okouzlili Prahu. Kellnerová nadchla pátým místem, Češi si připsali i dvě vítězství

P r a h a, 17. prosince 2018 – Skvělé sportovní výkony a nadšené reakce publika přinesla historická premiéra Global Champions Prague PlayOffs v parkurovém skákání, kterou hostila pražská O2 arena. K úspěchu velkolepé akce významně přispěli i čeští jezdci, kteří se představili ve výtečném světle. V hlavním závodě týmů, kterým vyvrcholila celoroční ...