Home > Zpravodajství > krátké novinky > Memoriál Jana Papouška 2011

Memoriál Jana Papouška 2011

Již 6. ročník Memoriálu Jana Papouška se bude konat letos na přelomu června a července v Martinicích u Březnice. Obecně jsou tyto závody známé svojí vysokou sportovní úrovní a také skutečností, že se jedná o nejvíce dotovanou národní soutěž v České republice. Celková dotace hlavní soutěže závodů ST ** totiž činí přesně 150 000,- Kč.

Od roku 2009, kdy se pořadatelem této soutěže věnované památce významného jezdce a trenéra pana Jana Papouška stal jezdecký areál EQUITANA Martinice, jsme měli v průběhu těchto závodů možnost shlédnout velmi zajímavé sportovní výkony. Jsme pevně přesvědčeni, že tomu tak bude i letos a to včetně účasti jezdců a koní ze zahraničí.

Závody budou tradičně zahájeny již ve čtvrtek 30. 6. 2011. V sobotu bude vrcholem soutěž obtížnosti ST**, která bude bezesporu generální zkouškou na neděli. V nedělních odpoledních hodinách totiž začne hlavní soutěž Memoriál Jana Papouška a bude jistě zajímavé a napínavé, kdo si v letošním roce odnese hlavní cenu.

Doplnění celého sportovního programu jsou již tradičně dětské hřiště se skákací trampolínou, večerní diskotéky Ludvíka Jandourka ve čtvrtek a v sobotu večer a od letošního roku i atraktivní divácká soutěž o věcné ceny – drobné domácí spotřebiče značky Remington. Připomínáme také, že všichni kdo se této soutěže účastní, jsou zařazeni do závěrečného finále této soutěže, kdy v neděli 18. 9. vyhraje 1 vylosovaný soutěžící hlavní cenu celé této soutěže, kterou jsou kuchyňské spotřebiče značky Whirpool v celkové hodnotě více než 50 000,- Kč. Soutěž je realizovaná díky pochopení a podpoře společnosti Field Force s. r. o. a internetového obchodu Nakupka.cz

Čtěte také:  Od vážné dopravní nehody hasiči spěchali k záchraně koně

Rozpis, startovní a výsledkové listiny budou k vidění na stránkách JS Equitana

Příští významná jezdecká událost, Martinický šampionát mladých koní, následuje v termínu 4. – 7. 8. 2011.

Předchozí: Lucie Strnadlová: obhajoba v Opavě bude těžká
Následující: „Porazit české koně v domácím prostředí je obtížné,“ říká anglický agent Dostihového spolku
x

Mohlo by vás zajímat

Cena zimní královny uzavře jubilejní 120. karlovarskou dostihovou sezónu

Nedělním odpolednem ukončí karlovarský Hipodrom Holoubek letošní slavnostní 120. dostihovou sezónu. Hlavním bodem sedmidílného programu složeného ze šesti rovinových a jednoho překážkového dostihu bude 38. Cena zimní královny DS PEGAS. Nejvýznamnější dostih pro dvouleté klisny vznikl před lety právě v Karlových Varech. Později se dění přesunulo na centrální závodiště ve Velké ...