Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > MISTROVSTVÍ ČR VE VŠESTRANNOSTI: Účastníci šampionátu nebudou zahálet ani ve chvílích volna

MISTROVSTVÍ ČR VE VŠESTRANNOSTI: Účastníci šampionátu nebudou zahálet ani ve chvílích volna

Čtyři dny soutěží Mistrovství ČR ve všestrannosti budou náročné, přesto se najdou i chvilky pro oddech a zábavu. Pořadatel závodů Dostihový spolek a.s. spolu s Českou jezdeckou federací připravily pro účastníky šampionátu bohatý kulturní i sportovní doprovodný program.

Mistrovské soutěže začínají sice až ve čtvrtek 28. července, už ve středu 27. července ale pořadatelé přivítají účastníky závodů jak se patří. V prostředí Dostihového klubu v 1. patře tribuny D nabídnou od 18 hodin welcome drink, ale už o hodinu později dojde řada i na „práci“. Na technické poradě se potkají vedoucí ekip a bude se losovat i pořadí drezurních zkoušek na čtvrtek a pátek.

Největší sláva nastane ve čtvrtek 28. července od 19 hodin. To se totiž na pardubickém zámku uskuteční Slavnostní zahájení Mistrovství ČR ve všestrannosti. Pořádá jej Východočeská oblast České jezdecké federace. „Večer zahájíme slavnostním nástupcem všech účastníků pod vlajkami jejich oblastí, přivítají se s našimi vzácnými hosty. V rámci slavnostního zahájení mistrovství je pak připraven program s ohnivou show, pohanskými tanci i ukázkami historického šermu v podání agentury Pranýř. A máme také jedno překvapení, které se váže na město Pardubice,“ naznačila Markéta Kvapilová, předsedkyně Východočeské oblasti České jezdecké federace. Moderátorkou večera bude Jana Kociánová. Pro hosty bude připraveno také občerstvení na nádvoří renesančního zámku a doprava ze závodiště. „Naše velké poděkování patří Východočeskému muzeu, které nám krásné prostory zámku zapůjčilo,“ dodala Kvapilová.

Čtěte také:  To tu ještě nebylo. Parkurový Zimní pohár začíná s více jak 200 starty

V pátek 29. července se bude v rámci doprovodného programu sportovat. V cílové rovině se od 18 hodin uskuteční turnaj fotbalových družstev. Smíšené týmy mužů a žen postaví jednotlivé oblasti jezdecké federace a bojovat budou samozřejmě o hodnotné ceny. Fanoušci najdou zázemí na tribunách a v prostorách Dostihového klubu.

Bude se i tančit, a to v sobotu 30. července. Ve vestibulu tribuny D se uskuteční taneční zábava s losováním tomboly. Začátek je ve 20 hodin.

plakat A4 loga.indd

Agrofert park Dostihový spolek a.s. MČR všestrannost mistrovství čr Pardubice všestrannost
Předchozí: V Martinicích se konalo MČR seniorů a mladých jezdců ve skocích
Následující: Šestý Návrat divokých koní 2016

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pardubické dostihové závodiště se na zimu mění v „ledový park“

Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná. Domov Velké pardubické se promění v Zimní sportovní park Nadace pro rozvoj města Pardubice. Ledová plocha odpovídající rozměrům kanadského hřiště bude přístupná pro veřejné bruslení a další aktivity od prosince až do jara příštího ...