Home > Zpravodajství > domácí sport > Modrá kvalifikace bude plná her a zábavy

Modrá kvalifikace bude plná her a zábavy

Sobotní dostihový mítink vyvrcholí třetí kvalifikací na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Kromě toho nejdůležitějšího – dostihů, ale nabídne taky příležitost bavit se. Odpoledne je tentokrát laděno do modrého dress codu.

K dostihům patří sázky. Někdo je bere vážně, jiní se jen chtějí bavit. Všichni ale řeší otázku, na koho vsadit. Tip návštěvníkům kvalifikačního mítinku tentokrát nabídne jezdkyně, účastnice legendárního dostihu a trenérka vítěze Velké pardubické Charme Looka Martina Růžičková. „Tipy Martiny Růžičkové jsou novinkou, prostřednictvím které chceme návštěvníkům pomoci orientovat se ve světě dostihů a sázek. Nejde o nějakou podporu „hazardu“, ale spíš o formu zábavy pro běžného diváka,“ říká Martin Korba, místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Tipy Martiny Růžičkové k jednotlivým dostihům diváci uvidí přímo na závodišti na LED obrazovkách ve fanzoně a v dostihové dráze.

Děti si v rámci dostihového mítinku mohou hrát nejen v Dětském koutku ve vestibulu tribuny D, ale mohou se zblízka setkat i s koňmi a poníky. Kromě už tradičních projížděk na koních nebo v konibusu budou mít tentokrát příležitost setkat se s jezdkyní Barborou Málkovou a jejími poníky, se kterými si mohou hrát či si vyzkoušet péči o ně.

Nebude chybět ani Dětská Velká pardubická. Zmenšené překážky z kurzu legendárního dostihu se na závodiště vrátí ze Sportovního parku Pardubice, kde po celý týden tvoří jedno ze stanovišť. Majitelé hrací karty Sportovního parku mají vstup na dostihy zdarma.

Čtěte také:  Závěrečné parkury roku v Chuchli

Dostihový mítink se III. kvalifikací na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou se koná v sobotu 18. srpna 2018. První dostih startuje ve 14:00 hod.

Tisková zpráva

Dostihový spolek a.s. dostihy kvalifikace Pardubice Velká pardubická
Předchozí: Hlavní slovo mají v neděli na závodišti ve Varech dvouletí v Ceně Masise
Následující: Vítěz Velké pardubické No Time To Lose v čele kvalifikace, žokej Bartoš s hattrickem

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Modrožluté barvy stáje Dr. Charvát ovládly sobotní Pardubice

Křišťálový pohár města Pardubic i Stříbrnou trofej podporovanou sázkovou kanceláři ovládly modrožluté barvy stáje prezidenta Jockey Clubu ČR. Čtyřletou klisnu Cheminée i devítiletého hnědáka Anakinga k vítězství dovedl žokej Jan Faltejsek. Oba koně připravuje Pavel Tůma. V jedničkových proutkách – Křišťálovém poháru dlouho s velkým náskokem utíkal polský Trim, Faltejsek s Cheminée si jej ...