Home > Zpravodajství > domácí sport > Modrá kvalifikace bude plná her a zábavy

Modrá kvalifikace bude plná her a zábavy

Sobotní dostihový mítink vyvrcholí třetí kvalifikací na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Kromě toho nejdůležitějšího – dostihů, ale nabídne taky příležitost bavit se. Odpoledne je tentokrát laděno do modrého dress codu.

K dostihům patří sázky. Někdo je bere vážně, jiní se jen chtějí bavit. Všichni ale řeší otázku, na koho vsadit. Tip návštěvníkům kvalifikačního mítinku tentokrát nabídne jezdkyně, účastnice legendárního dostihu a trenérka vítěze Velké pardubické Charme Looka Martina Růžičková. „Tipy Martiny Růžičkové jsou novinkou, prostřednictvím které chceme návštěvníkům pomoci orientovat se ve světě dostihů a sázek. Nejde o nějakou podporu „hazardu“, ale spíš o formu zábavy pro běžného diváka,“ říká Martin Korba, místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Tipy Martiny Růžičkové k jednotlivým dostihům diváci uvidí přímo na závodišti na LED obrazovkách ve fanzoně a v dostihové dráze.

Děti si v rámci dostihového mítinku mohou hrát nejen v Dětském koutku ve vestibulu tribuny D, ale mohou se zblízka setkat i s koňmi a poníky. Kromě už tradičních projížděk na koních nebo v konibusu budou mít tentokrát příležitost setkat se s jezdkyní Barborou Málkovou a jejími poníky, se kterými si mohou hrát či si vyzkoušet péči o ně.

Nebude chybět ani Dětská Velká pardubická. Zmenšené překážky z kurzu legendárního dostihu se na závodiště vrátí ze Sportovního parku Pardubice, kde po celý týden tvoří jedno ze stanovišť. Majitelé hrací karty Sportovního parku mají vstup na dostihy zdarma.

Čtěte také:  Překážková sezona v Pardubicích pravděpodobně až v letních měsících

Dostihový mítink se III. kvalifikací na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou se koná v sobotu 18. srpna 2018. První dostih startuje ve 14:00 hod.

Tisková zpráva

Dostihový spolek a.s. dostihy kvalifikace Pardubice Velká pardubická
Předchozí: Hlavní slovo mají v neděli na závodišti ve Varech dvouletí v Ceně Masise
Následující: Vítěz Velké pardubické No Time To Lose v čele kvalifikace, žokej Bartoš s hattrickem

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pardubické závodiště získalo silného partnera pro letošní sezónu

Letošní pardubická dostihová sezóna bude jednou provždy spojena se jménem holdingu BICZ, který podpoří pořadatelský Dostihový spolek. Holding BICZ se totiž stal hlavním partnerem dostihové sezóny 2020, kdy se poběží jubilejní 130. Velká pardubická. Po téměř rok trvajících jednáních podepsal holding BICZ s Dostihovým spolkem smlouvu, podle níž se stal ...