Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Na galavečer České jezdecké federace dorazí i koně

Na galavečer České jezdecké federace dorazí i koně

V sobotu 27. ledna bude v pražském Národním domě na Vinohradech hodně rušno. Pro výroční ceny si tam během galavečera České jezdecké federace přijde 50 úspěšných jezdců či majitelů koní. Přítomni budou osobně i dva koně, i když ne ti sportovní.

Ilustrační fotografie: Kateřina Návojová

Koňské hvězdy zůstanou ve svých stájích. Před vchodem do Národního domu na Vinohradech je však zastoupí členové jízdního oddílu městské policie Praha, kteří mezi 17. a 18. hodinou budou na Náměstí Míru vykonávat část své služby. Nejen návštěvníci galavečera tak budou mít příležitost zažít při příchodu k budově pravou koňskou atmosféru, nebo si ve společnosti ušlechtilých koní pořídit alespoň fotografii.

Kompletní program galavečera České jezdecké federace se odehraje v Majakovského sále, kam by mělo zavítat zhruba 500 milovníků koní a jezdeckého sportu. Mezi nimi bude i pět desítek těch, kteří si během slavnostního, téměř dvouhodinového ceremoniálu přijdou pro některou z cen. Vyhlášeni budou nejlepší jezdci a koně v sedmi sdružených disciplínách pod hlavičkou České jezdecké federace – drezura, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Ing. Olga Plachá, prezidentka ČJF, udělí cenu za mimořádný přínos pro rozvoj jezdeckého sportu v ČR.

Vstupenky na galavečer ve dvou cenových relacích 300 Kč a 600 Kč jsou stále k dispozici. Zájemci si je mohou objednat prostřednictvím formuláře na internetových stránkách www.jezdeckygalavecer.cz. Zakoupit je bude možné i přímo u vstupu do paláce v den konání akce – mezi 17. a 18. hodinou. Pořadatelé doporučují si je v předstihu zarezervovat. V průběhu večera budou všechny vstupenky slosovány o některou z více než stovky hodnotných cen. Celý průběh budou zaznamenávat i kamery České televize.

Čtěte také:  Čeští jezdci budou na Světových jezdeckých hrách startovat ve čtyřech disciplínách

Tisková zpráva České jezdecké federace

ČJF galavečer Jezdecký galavečer
Předchozí: Divocí koně z Milovic pomohou chránit dvě unikátní rezervace ve východních Čechách
Následující: Zimní jezdecký pohár ČJF 2018 odstartuje Hradištko

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Čeští jezdci budou na Světových jezdeckých hrách startovat ve čtyřech disciplínách

Ve čtyřech disciplínách bude mít Česká republika zastoupení na Světových jezdeckých hrách. Nominaci na jezdeckou událost roku, kterou bude od 10. září hostit americký Tryon, oznámila Česká jezdecká federace. Česko budou na prestižním podniku reprezentovat v parkurovém skákání Ondřej Zvára s Cento Lanem a Emma Augier de Mussac s Divou, ...