Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Nejkrásnější kůň se veřejně převlékal

Nejkrásnější kůň se veřejně převlékal

Výstava Kůň 2014 v Lysé nad Labem měla ve svém programu i druhou prezentaci nejúspěšnějších aktérů V. ročníku internetové ankety Nejkrásnější kůň České republiky. Pro další ceny si tedy přišli majitelé hřebců 1558 Galandro ZH (vítěz  Poháru odborníků a V. místo v anketě), Generale Pastorella VII (IV. místo), 1589 Baramis (III. místo) a 1813 Locksley Permoník (II. místo).

Na nejkrásnějšího z reprezentantů 32 soutěžících plemen, bělouše Fusilero IIII, čekala kromě druhého poháru a diplomu i nová slavnostní deka.

Čestnou cenu v bílé barvě (od vydavatelství Profi Press), se kterou vítěz ankety přišel, vystřídala modrá deka, věnovaná Asociací svazů chovatelů koní ČR.

Fusilero III se tedy musel veřejně převléknout – to mu ovšem nijak nevadilo – a „v novém“ se předvedl zaplněné hale C.

Podle pořízených obrázků měl z této malé módní přehlídky dokonce velkou radost.

Text: Jiří Křepelka

Foto: Blanka Satranová

Čtěte také:  Loučení s Lordem
dekorování Finále Nejkrásnější kůň
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Borová hostila mistrovskou všestrannost mladých
Následující: V Hořovicích se uskuteční soutěž Kolowrat Teamu

2 komentáře

  1. Výsledky byly známy 18. srpna. Poprvé byli koně dekorováni 23. srpna v Písku, druhé dekorování proběhlo 20. září v Lysé nad Labem

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

JACKIE BUENO CHEROKEE – absolutní champion internetové ankety Nejkrásnější kůň ČR 2016

Tento mimořádný paint horse plemenný homozygotní hřebec, dokázal zaujmout nejen svým velmi netradičním zbarvením největší počet hlasující veřejnosti a stal se tak Nejkrásnějším koněm České republiky pro rok 2016. Jackie je mladý, atraktivní hřebec, narozený před 4 lety na westernovém Ranči 3R,  působiště s dlouholetou chovatelskou tradicí. Ranč se nachází na severu Čech,  v ...