Home > Zpravodajství > informujeme vás > Nejkrásnější kůň: Vinnie, Jednoočko modré a Šikula

Nejkrásnější kůň: Vinnie, Jednoočko modré a Šikula

Trojice reprezentantů westernových plemene (předposlední divize G ankety Nejkrásnější kůň) asi nemohla být „pestřejší. Představeni budou samozřejmě pod oficiálními jména – tedy Ima Legal Impack, Meddy Shining Bar a AP Royal Bar, ve stájích jim ovšem říkají víc „česky“.

2015_titul_west

Čtyřletý Ima Legal Impack slyší na jméno Vinnie, narodil se v americkém státě Mississippi a pořádná hora získané slávy za mořem teď dělá reklamu appalooské farmě Gabriely Horáčkové z Dolních Habartic u Benešova nad Ploučnou.

Juniorka Meddy Shining Bar (letos jí budou teprve tři roky) jde do boje za svou chovatelku a majitelku Karlu Gabrielovou (REGA Ranch Čeladná) a samozřejmě plemeno paint horse. Jedno oko má modré a druhé hnědé …

Třetím do hry je jedenáctiletý quarter horse AP Royal Bar, jinak „normální“ hnědák zvaný Šikulka. Pochází z Valašska, ale teď ho má pod sedlem Mgr. Tereza Třeštíková ze Strakonic.

Dobrá rada zní – vyberte si sami, tady žádné doporučení nenajdete!

Text: Jiří Křepelka

Čtěte také:  Třikrát double při Závěrečném dostihovém dni
Divize G Nejkrásnější kůň westernová plemena
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Ostravští hasiči zachraňovali koně se zraněnou nohou pod kovovou lávkou
Následující: IX. den metropolitní sezóny: Nejjasněji zářil Sirius Shine

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

JACKIE BUENO CHEROKEE – absolutní champion internetové ankety Nejkrásnější kůň ČR 2016

Tento mimořádný paint horse plemenný homozygotní hřebec, dokázal zaujmout nejen svým velmi netradičním zbarvením největší počet hlasující veřejnosti a stal se tak Nejkrásnějším koněm České republiky pro rok 2016. Jackie je mladý, atraktivní hřebec, narozený před 4 lety na westernovém Ranči 3R,  působiště s dlouholetou chovatelskou tradicí. Ranč se nachází na severu Čech,  v ...