Home > Zpravodajství > domácí sport > Nová kavárna a levnější dostihové programy, novinky sobotního mítinku

Nová kavárna a levnější dostihové programy, novinky sobotního mítinku

Hned několik překvapení pro návštěvníky sobotního dostihového mítinku chystá pardubické závodiště. Otevře zbrusu novou kavárnu a nabídne dostihové programy za nižší ceny. A první kvalifikaci na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou budou sledovat i vítězové Velké pardubické z let minulých…

Nová kavárna umístěná ve 4. patře tribuny B poskytne příjemné posezení s krásným výhledem na celé závodiště.

Nová kavárna umístěná ve 4. patře tribuny B poskytne příjemné posezení s krásným výhledem na celé závodiště.

Pravděpodobně největší novinkou je otevření zbrusu nové kavárny. Umístěna je ve 4. patře tribuny B a poskytuje příjemné posezení s krásným výhledem na celé závodiště. Kavárna, která nabízí drobné občerstvení, bude otevřena od 13 hodin. K dispozici tu bude wi-fi připojení, sázky a samozřejmě toalety. Prostředí je nekuřácké.

Jako první vyzkouší služby kavárny vítězové Velké pardubické z let minulých, které sem Dostihový spolek a.s. pozval na „předdostihové“ posezení. A to nejen jezdce, ale také trenéry a majitele. Pozvání obdrželi například žokejové Jan Faltejsek, Josef Váňa, Josef Bartoš, Dušan Andrés, Zdeněk Matysík, Libor Štencl, Pavel Liebich, Václav Chaloupka, František Zobal, František Vítek či Petr Vozáb, z trenérů třeba otec a syn Holčákovi, Čestmír Olehla nebo Greg Wroblewski a celá řada dalších, jejichž jména jsou zanesena v listině vítězů Velké pardubické.

„Další novinkou, kterou zavádíme, je levnější cena dostihového programu. Budeme jej prodávat pouze za padesát korun místo dosavadních sedmdesáti. Navíc je program obohacen o zábavu, třeba omalovánky pro děti,“ dodává místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Čtěte také:  Jaroslav Müller, ředitel Dostihového spolku a.s.

Stálicí doprovodných aktivit v rámci dostihového mítinku už jsou hry a soutěže pro děti, do kterých se v letošní sezoně zapojuje i maskot závodiště. Jeho jméno Dostihový spolek a.s. stále hledá a čeká na tipy od fanoušků. Návrhy lze až do 30. května 2015 zasílat na e-mail zc.es1568948709ruoce1568948709car-e1568948709cibud1568948709rap@e1568948709zetuo1568948709s1568948709. Na autora vítězného návrhu čeká odměna.

Agrofert park Dostihový spolek a.s. dostihy Pardubice
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Faltejsek se vrací: Bude Universe novou Orphee?
Následující: Oslava 100. výročí vojenského hřebčína Hostouň na Šumavě

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Jaroslav Müller, ředitel Dostihového spolku a.s.

Od začátku měsíce září má Dostihový spolek a.s. nového ředitele. Stal se jím Jaroslav Müller – člověk, který v „koňském světě“ není úplně neznámý. Celý svůj profesní život se věnuje chovu a výcviku koní. Má zkušenosti s řízením společnosti i s pořadatelskou činností v oboru. Z Mnětic na Pardubicku teď ...