Home > Zpravodajství > domácí sport > Novinky k Rudolfovu poháru

Novinky k Rudolfovu poháru

Mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár, které Národní hřebčín Kladruby nad Labem pořádá ve dnech 16. – 19.dubna, se blíží. Dnes byly na stránkách NH zveřejněny předběžné startovní listiny, plánky maratonu a časový harmonogram. Nechybí ani seznam přihlášených. Veškeré informace ZDE.

Rudolf

Kladruby nad Labem Národní hřebčín Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. Rudolfův pohár spřežení
Předchozí: Spřežení v Olympijském magazínu České televize
Následující: Pozvánka na Dubnové jezdecké závody na Suché

Vozataj Nesvačil završil výtečnou sezonu podařeným představením v Německu

Výtečnou sezonu završil Jiří Nesvačil mladší, nejlepší český reprezentant v soutěžích čtyřspřeží, dalším výborným výkonem. Na špičkově obsazeném mítinku v německém Donaueschingenu obsadil celkové sedmé místo, když v parkuru byl třetí. Navíc vyhrál doprovodnou soutěž. „Sezona byla celkově velmi vydařená, vycházely mi především parkury, což se potvrdilo i teď v ...