Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Oblíbené dětské programy jsou zpět

Oblíbené dětské programy jsou zpět

Stejně jako v předchozím roce pořádá Dostihový spolek i v letošní sezoně programy pro děti. Čtvrteční dětská dopoledne se zážitkovými programy se konají od května až do konce školního roku a jsou určená jak mateřským, tak základním školám nejen z Pardubic.

Foto: Dostihový spolek

Pro předškoláky a školáky jsou každý čtvrtek připraveny prohlídky dostihové dráhy a stájí, děti si mohou vyzkoušet péči o koně a užít si odměnu ve formě projížděk na ponících. Na malé návštěvníky čekají také například ukázky práce jízdní jednotky Městské policie Pardubice nebo výtvarná dílnička s kreslením obrázků. Už samozřejmostí je překážková dráha se zmenšeninami skutečných překážek z kurzu Velké pardubické.

„Když jsme v loňském roce rozjížděli dopolední programy pro děti, nikdo netušil, že o ně bude takový zájem. Dokonce jsme museli některé školy odmítat, respektive s nimi domlouvat náhradní termíny. Proto je nutné včas si program rezervovat,“ říká místopředseda představenstva Dostihového spolku Martin Korba.

Rezervace je možné provádět na e-mailu zc.ec1558460110ibudr1558460110apets1558460110idova1558460110z@avo1558460110sydna1558460110m1558460110. Cena je 30 korun za osobu (dítě).

Tisková zpráva 0E!

Čtěte také:  Anna Kellnerová musela na operaci
dostihové závodiště Dostihový spolek a.s. Pardubice
Předchozí: Květnové jezdecké závody na Suché
Následující: O atmosféře v Olomouci mluví celá Evropa, říka i CSI3*-W Radovan Šalek

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Tři vítězové Velké pardubické figurují na prvních přihláškách letošního ročníku

Početně skromnější, zato „našlapané“ velkými jmény. Takové jsou první letošní přihlášky na 129. Velkou pardubickou steeplechase. Na seznamu figurují tři obhájci vítězství z minulých let včetně loňského krále Tzigane du Berlais a vlastně i celá tuzemská dostihová špička. Zájem je taky v zahraničí. V Pardubicích chtějí uspět stáje ze Slovenska, Francie a Velké ...