Home > Zpravodajství > informujeme vás > Oblíbené dětské programy jsou zpět

Oblíbené dětské programy jsou zpět

Stejně jako v předchozím roce pořádá Dostihový spolek i v letošní sezoně programy pro děti. Čtvrteční dětská dopoledne se zážitkovými programy se konají od května až do konce školního roku a jsou určená jak mateřským, tak základním školám nejen z Pardubic.

Foto: Dostihový spolek

Pro předškoláky a školáky jsou každý čtvrtek připraveny prohlídky dostihové dráhy a stájí, děti si mohou vyzkoušet péči o koně a užít si odměnu ve formě projížděk na ponících. Na malé návštěvníky čekají také například ukázky práce jízdní jednotky Městské policie Pardubice nebo výtvarná dílnička s kreslením obrázků. Už samozřejmostí je překážková dráha se zmenšeninami skutečných překážek z kurzu Velké pardubické.

„Když jsme v loňském roce rozjížděli dopolední programy pro děti, nikdo netušil, že o ně bude takový zájem. Dokonce jsme museli některé školy odmítat, respektive s nimi domlouvat náhradní termíny. Proto je nutné včas si program rezervovat,“ říká místopředseda představenstva Dostihového spolku Martin Korba.

Rezervace je možné provádět na e-mailu zc.ec1568959207ibudr1568959207apets1568959207idova1568959207z@avo1568959207sydna1568959207m1568959207. Cena je 30 korun za osobu (dítě).

Tisková zpráva 0E!

Čtěte také:  V pořadí už 21. ročník mezinárodní výstavy Koně v akci byl „Ve jménu krále“
dostihové závodiště Dostihový spolek a.s. Pardubice
Předchozí: Květnové jezdecké závody na Suché
Následující: O atmosféře v Olomouci mluví celá Evropa, říka i CSI3*-W Radovan Šalek

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Jaroslav Müller, ředitel Dostihového spolku a.s.

Od začátku měsíce září má Dostihový spolek a.s. nového ředitele. Stal se jím Jaroslav Müller – člověk, který v „koňském světě“ není úplně neznámý. Celý svůj profesní život se věnuje chovu a výcviku koní. Má zkušenosti s řízením společnosti i s pořadatelskou činností v oboru. Z Mnětic na Pardubicku teď ...