Home > Zpravodajství > informujeme vás > Online prodej vstupenek na pardubické dostihy zahájen!

Online prodej vstupenek na pardubické dostihy zahájen!

Zahájili jsme online prodej vstupenek na letošní sezonu. Připraveno je hned několik typů vstupenek a permanentek včetně zvýhodněných dvoudenních vstupů – a to nejen na dostihy, ale také mezinárodní výstavu Koně v akci. Vše je možné zakoupit přes webové stránky dostihového závodiště, nebo v síti Ticketportal.

Ilustrační foto: Sandra Schulzová

Už od Vánoc Dostihový spolek a.s. prodává vouchery na tři typy permanentek, které budou od dubna směnitelné na plastové karty. Nyní se k prodeji připojily i vstupenky na jednotlivé dostihové dny a výstavu Koně v akci. Prostřednictvím webu závodiště, nebo sítě Ticketportal je možné zakoupit jednotlivé vstupenky na rámcové dostihy, kvalifikační mítinky a samozřejmě 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou a zmiňovanou výstavu. Novinkou jsou zvýhodněné dvoudenní vstupy v případě výstavy Koně v akci a 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou a její sobotní předehry.

„Chceme z říjnového vrcholu udělat skutečný dostihový Víkendový festival, zvlášť když na sobotu chystáme další prestižní dostih s mezinárodní účastí. Fanoušci si tak můžou pořídit vstupenky na stání na oba dny za výhodnou cenu,“ říká místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba.

Cena vstupenek na stání při Velké pardubické je 220 Kč, při nákupu lístku na celý víkend zaplatí návštěvníci dostihů 250 Kč. A protože vstupné na rámcové dostihy je 100 korun, ušetří tak celých 70 Kč. Vstupenky na sezení na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou se pak pohybují od 250 Kč výše podle typu tribuny. Děti do 140 cm výšky mají vstupné zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo.

Čtěte také:  Kočárová jízda pozve na Velkou pardubickou

Zvýhodněné je také vstupné na srpnovou mezinárodní výstavu Koně v akci s podtitulem První republika. „Na výstavu si její návštěvníci doposud kupovali vstupenky buď na sobotu, nebo na neděli. To bude samozřejmě možné i letos, ale nově jsme pro letošní sezonu připravili zvýhodněné vstupenky na celý ´Víkend s koňmi´,“ dodává Martin Korba. Vstupné na jeden den je 130, na celý víkend 200 Kč.

Vstupenky je možné koupit prostřednictvím webových stránek www.zavodistepardubice.cz v sekci VSTUPENKY, nebo v síti Ticketportal.

Tisková zpráva Dostihového spolku

Agrofert park Dostihový spolek a.s. dostihy Koně v akci Pardubice
Předchozí: Zimní jezdecký pohár v Tlumačově navzdory mrazu
Následující: Skokový Zimní pohár se přesouvá do Hradištka

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Modrožluté barvy stáje Dr. Charvát ovládly sobotní Pardubice

Křišťálový pohár města Pardubic i Stříbrnou trofej podporovanou sázkovou kanceláři ovládly modrožluté barvy stáje prezidenta Jockey Clubu ČR. Čtyřletou klisnu Cheminée i devítiletého hnědáka Anakinga k vítězství dovedl žokej Jan Faltejsek. Oba koně připravuje Pavel Tůma. V jedničkových proutkách – Křišťálovém poháru dlouho s velkým náskokem utíkal polský Trim, Faltejsek s Cheminée si jej ...