Home > Zpravodajství > informujeme vás > Policie pátrá po mladíkovi, který brutálně utýral koně

Policie pátrá po mladíkovi, který brutálně utýral koně

Ve čtvrtek 23. července 2015 bylo vyhlášeno pátrání po třiadvacetiletém Michalu Medkovi z Janovic u Kravař, který v květnu letošního roku brutálně utýral koně na Českolipsku. Muž byl do dneška stíhán na svobodě, státní zástupce ale nyní vydal souhlas k jeho zadržení. Po hledaném probíhá na Českolipsku rozsáhlá pátrací akce.

Hledaný Michal Medek. Foto: Policie ČR

Hledaný Michal Medek. Foto: Policie ČR

Podle popisu Policie ČR je hledaný Michal Medek vysoký 175 až 180 cm, středně silné postavy. Má modré oči a hnědé vlasy, které si nechal vystříhat na strniště. Je uzavřený, introvertní, málomluvný typ a při řeči se zadrhává. Popis jeho oblečení se nepodařilo spolehlivě zjistit. Je možné, že by mohl být oblečen do kostkovaných kraťasů a šedého trička. Na hlavě by mohl nosit maskáčovou čepici typu kšiltovky a mohl by mít u sebe červený batoh s kovovou konstrukcí. Veškeré informace o pohybu hledaného Michala Medka prosím okamžitě hlaste na kteroukoliv služebnu Policie ČR nebo volejte tísňovou linku Policie ČR 158.

Mladík je obviněn ze spáchání přečinu týrání zvířat. Za to mu hrozí odnětí svobody až na tři roky. O jeho brutálním činu z 29. května se dočtete ZDE.

Kompletní informace o policejním pátrání ZDE.

Čtěte také:  Dostihová sezona odstartuje v pondělí 18. května, ovšem bez diváků
Mrtvý kůň Policie ČR týrání koní
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Zlatá podkova spřežení jde přes Pardubice do finále
Následující: Aleš Opatrný zahájil CSIO Bratislava vítězstvím

One comment

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pozvánka na XXII. Mezinárodní setkání jízdních policií

Městská policie Ostrava srdečně zve na Mezinárodní setkání jízdních policií, které se uskuteční v sobotu 31. srpna 2019. Kromě účastníků z České republiky své síly v ostravských Komenského sadech poměří také zástupci Slovenska, Polska a Německa. Program začne v 12:30 hod. slavnostním zahájením – nástupem jízdních policií. Vyhlášení výsledků a ukončení akce je plánováno před 17. ...