Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > pozvánky > Poslední mistrovství ČR 2012 hostí ranč Bolka Polívky

Poslední mistrovství ČR 2012 hostí ranč Bolka Polívky

Na sobotu 13. října je naplánováno poslední mistrovství České republiky roku 2012 v jezdeckých disciplínách. Tečku za národními šampionáty udělá na ranči Bolka Polívky v Olšanech u Brna paravoltiž.

Ilustrační fotografie: Josef MalinovskýIlustrační fotografie: Josef Malinovský

Pořadateli akce, která proběhne v tamní jezdecké hale, jsou Česká hiporehabilitační společnost, sdružení EPONA Brno, APA VČAS Olomouc a JK FANY Hostěnice. „Pro účast na paravoltižním mistrovství musí každý splnit kvalifikační podmínky. V případě jednotlivců to je start na nejméně třech závodech v roce 2012, pro dvojice je to o jeden závod méně. Přihlášeno máme celkem 48 individuálních cvičenců a osm dvojic. Dorazí k nám z Brna, Olomouce, Hostěnic, Prostějova, Prahy a Litoměřic,“ prozradila ředitelka závodů Ing. Vladimíra Casková. Soutěžící jsou rozděleni podle kategorie handicapů: tělesný handicap, mentální handicap a lehký handicap. Mistrovské kovy se pak budou rozdávat v soutěžích jednotlivců mužů, žen, smíšených a dvojic. Na programu však jsou i přátelské soutěže a navíc soutěž o pohár České hiporehabilitační společnosti nazvané „Tanec a berel 2012“, do níž jsou nahlášeny čtyři skupiny.

Ilustrační fotografie: Josef MalinovskýIlustrační fotografie: Josef Malinovský

Jako první přijdou na řadu v 11.00 hodin tzv. barelové soutěže a následovat budou povinné sestavy jednotlivců. Po přestávce na oběd se bude od 13.30 hodin pokračovat volnými sestavami jednotlivců, následně dvojic a nakonec proběhne zmíněná soutěž skupin Tanec a barel. Před slavnostním vyhlášením výsledků a závěrečném ceremoniálu naplánovaném na 16. hodinu a 20. minutu přítomní budou moci shlédnout ukázkové vystoupení voltižní skupiny Jezdeckého klubu Hřebčín Albertovec, která patří mezi domácí elitu.

Předchozí: Doprava na Velkou pardubickou? Žádný problém…
Následující: Zahraniční koně míří do Pardubic
x

Mohlo by vás zajímat

Vstupenky na Velkou pardubickou mizí před očima

Vstupenky k sezení na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou tři týdny před jejím startem téměř vyprodány. Přesto je stále ještě možné své sedadlo najít. Volné kapacity jsou především na tribuně A. Online prodej nabízejí hned tři prodejní systémy. Vstupenky k sezení, ale i na stání na vrchol tuzemské překážkové sezony je ...