Home > Zpravodajství > domácí sport > Poslední příležitost. Sleva na vstupenky na Velkou pardubickou a Koně v akci končí

Poslední příležitost. Sleva na vstupenky na Velkou pardubickou a Koně v akci končí

Zvýhodněné vstupenky na dvě největší akce sezony lze pořídit už jen do konce května. Končí totiž slevová akce v online prodeji lístků na Víkendový festival se 129. Velkou pardubickou steeplechase a Víkend s Koňmi v akci.

Foto: Dostihový spolek, a.s.

Mezinárodní výstava Koně v akci je největším setkáním koní a lidí v domově Velké pardubické. Letošní téma se podívá do minulosti – program výstavy se ponese „Ve jménu krále“. Návštěvníci se tak mohou kromě chovatelských přehlídek, šampionátů a soutěží malých i velkých plemen koní těšit na karnevalové kostýmy, historická vystoupení a také na vyvrcholení výstavy rytířským turnajem. Výstava se koná v sobotu a v neděli 24. a 25. srpna. Vstupenky lze koupit na jednotlivé dny, ale také víkendovou permanentku. Ta je sama o sobě zvýhodněná oproti jednotlivému vstupnému. Při jejím online nákupu do konce května je navíc možné získat další slevu. Do 31. května totiž tato víkendová vstupenka stojí 230,- Kč, od 1. června už bude za 260,- Kč.

Základní vstupné na sobotu včetně večerního programu činí 190,- Kč, na neděli 130,- Kč. Mládež a studenti jsou za polovičku, děti do 140 cm, senioři nad 65 let a držitelé průkazu ZTP, TP a ZTP/P mají vstup zdarma.

Podobná akce končí také u vstupenek na Víkendový festival se 129. Velkou pardubickou steeplechase. I tady dostihoví fanoušci mohou koupit zvýhodněnou vstupenku s další slevou – do konce května za 220,- Kč, od června už za 250,- Kč. Tato víkendová permanentka opravňuje ke vstupu jak na sobotní překážkové dostihy 12. října, tak i samotnou 129. Velkou pardubickou steeplechase v neděli 13. října.

Čtěte také:  Kladrubský hřebčín postupně plní podmínky od UNESCO

Základní vstupné na sobotní dostihy je 100,- Kč, na nedělní 129. Velkou pardubickou steeplechase 220,- Kč (na stání). Cena vstupenek na tribuny při Velké pardubické se pohybuje dle typu tribuny a nabídky služeb už od 300,- Kč výše. Mládež a studenti mají vstup s 50% slevou, děti do 140 cm, senioři nad 65 let a držitelé průkazu ZTP, TP a ZTP/P jsou zdarma.

Všechny vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketportal a Enigoo a prostřednictvím odkazu http://zavodistepardubice.cz/vstupenky2019

Tisková zpráva

dostihové závodiště Dostihový spolek a.s. dostihy Koně v akci Pardubice Velká pardubická
Předchozí: V národním hřebčíně Kladruby nad Labem se v sobotu konal 4. ročník Dne starokladrubského koně
Následující: Opatrný končí v Czech Equestrian Teamu: Díky za obrovskou příležitost!

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Modrožluté barvy stáje Dr. Charvát ovládly sobotní Pardubice

Křišťálový pohár města Pardubic i Stříbrnou trofej podporovanou sázkovou kanceláři ovládly modrožluté barvy stáje prezidenta Jockey Clubu ČR. Čtyřletou klisnu Cheminée i devítiletého hnědáka Anakinga k vítězství dovedl žokej Jan Faltejsek. Oba koně připravuje Pavel Tůma. V jedničkových proutkách – Křišťálovém poháru dlouho s velkým náskokem utíkal polský Trim, Faltejsek s Cheminée si jej ...