Home > Zpravodajství > pozvánky > Pozvánka na 1. kolo Českého drezurního poháru 2014

Pozvánka na 1. kolo Českého drezurního poháru 2014

Srdečně Vás zveme do areálu Dvůr Stráň na 1. kolo Českého drezurního poháru 2014 konané ve dnech 3. a 4. května a Májový pohár Karlovarského kraje, který navazuje na tradici drezurních závodů pořádaných v tomto areálu předtím, než jsme si dali menší mateřskou pauzu. Jsme malý rodinný areál a pořádání závodů vnímáme jako možnost přispět trochou úsilí do jezdeckého dění a příležitost spojit sport a společenské setkání.

ilustrační foto -  MČR drezura

ilustrační foto – MČR drezura

Areál letos nově nabídne povrchy s geotextilií a automatickým zavlažováním na všech jezdeckých plochách, včetně haly i rozšířeného opracoviště velikosti 26×70 m.

Přímo v areálu se lze ubytovat v apartmánech, chatičkách a nových stylových pokojích za příznivou cenu. Občerstvit se můžete v útulné restauraci, nebo v novém bufetu přímo u závodního kolbiště, kde jsme také nově připravili zastřešený prostor pro diváky.

Naší značkou je dechberoucí krušnohorské panorama, komorní atmosféra podtržená tradičním sobotním přátelským posezením a poctivá organizace zaměřená na sport, nikoli na finanční zisky.

Pořadatelský návrat oslavíme malým překvapením, které bude naším dárkem pro všechny účastníky.

Těšíme se na Vás!

JS Gabrielka

Český drezurní pohár Dvůr Stráň JS Gabrielka
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Trezor se po zranění vrátí na závodní dráhu
Následující: Boheme Facility Cup se kvapem blíží
x

Mohlo by vás zajímat

Mistrovská drezura na Jezdeckém festivalu v Lysé

Ozdobou Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem, který se koná ve dnech 16. až 20. března, bude mj. sobotní účast mistryně ČR v drezuře a čerstvé držitelky titulu Jezdec roku 2015 v této disciplíně Terezy Hábové. Ta bude startovat s Jamesem Bondem… Dvanáctiletý oldenburský valach James Bond s Terezou Hábovou ...