Home > Zpravodajství > světový sport > Prague Lions jsou po pátečním úvodu GCL v Londýně se sedmi body sedmí

Prague Lions jsou po pátečním úvodu GCL v Londýně se sedmi body sedmí

Hned čtyři týmy dokázaly v páteční zahajovací část čtrnáctého kola Global Champions League v Londýně překonat bez penalizace. Jeden má čtyři body, jeden pět a jeden sedm – tím sedmým se sedmi body jsou Pražští lvi Bruynseels a Kutscher.

Foto: David Horváth / CET

Za celek Prague Lions nastoupili v pátek 2. srpna do čtrnáctého kola Global Champions League v Londýně Niels Bruynseels s desetiletým valachem Delux van T & L a Marco Kutscher v sedle jedenáctileté klisně Chades of Blue. Ani jedna z těchto dvojic nepobořila žádnou z překážek vysokých až 160 centimetrů, ale Kutschera klisna odmítla napoprvé překonat mohutný oxer s číslem šest, pod nímž byl bazének s vodou (tzv. liverpool). To znamenalo čtyři trestné body za neposlušnost a další tři následovaly za překročení časového limitu. Sedm bodů tak Pražské lvy zařadilo na sedmý řádek průběžné výsledkové listiny.

Pět bodů mají šestí Hamburg Giants, čtyři body zapisovali New York Empire a s nulou postupují do sobotního druhého kola soutěže Miami Celtics, St Tropez Pirates, Valkenswaard United a nejrychlejší London Knights.

Dvoukolová soutěž Global Champions League v Londýně vyvrcholí v sobotu od 15.30 hodin. V 18.45 hodin na ni naváže Grand Prix Longines Global Champions Tour jednotlivců. Kompletní informace včetně on-line výsledků a živého vysílání najdete na webu www.gcglobalchampions.com.

Podrobnosti o přípravách galashow světového parkuru Prague PlayOffs, která prestižní parkurovou sérii Global Champions uzavře ve dnech 21. až 24. listopadu v pražské O2 areně, najdete na adrese www.pragueplayoffs.com.

Čtěte také:  Čtrnáctispřeží přivezlo dekret UNESCO

Tisková zpráva 

Global Champions League Marco Kutscher Niels Bruynseels Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: V londýnské GCL nastoupí belgicko-německé trio v barvách Prague Lions
Následující: Ministerská záštita není jen pro Velkou pardubickou, ale i na podporu dostihového sportu

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Prague Lions vybojovali v New Yorku třetí místo. V GCL 2019 jsou sedmí

Skvělé výkony předváděli členové parkurového týmu Prague Lions při posledním závodu Global Champions League před vrcholným mítinkem této série GC Prague Playoffs. V New Yorku skončili na třetí příčce a celkově se umístili jako sedmí. Marc Houtzager v sedle jedenáctileté Sterrehof´s Dante i Niels Bruynseels na třináctileté klisně Gancia de ...