Home > Zpravodajství > světový sport > Prague Lions na úvod GCL v Paříži čtrnáctí

Prague Lions na úvod GCL v Paříži čtrnáctí

Ve čtvrtek 5. července v Paříži zahájil již desátý mítink Global Champions. Do úvodní části dvoukolové soutěže týmů GCL nastoupili za Prague Lions Peder Fredricson na 10letém hřebci Hansson Wl a Niels Bruynseels s 12letou klisnou Cas de Liberte.

Foto: David Hrováth / CET

Nový člen Pražských lvů Peder Fredricson ze Švédska, který je dle poslední aktualizace žebříčku Mezinárodní jezdecké federace (FEI) dokonce druhý nejlepší parkurový jezdec světa, potvrdil své kvality a s Hanssonem Wl dokončil náročný parkur s překážkami vysokými do 150 centimetrů bez trestných bodů. Belgičan Niels Bruynseels s Cas de Liberte bohužel zaznamenal dvě chyby a 8 trestných bodů tento tým zařadilo na průběžné 14. místo.

Stejný počet trestných bodů mají celkem čtyři týmy na 12. až 15. pozici. Hned sedm celků inkasovalo 4 trestné body po jedné chybě. Shanghai Swans mají pouhé 2 trestné body za překročení časového limitu a další tři družstva si udržela čisté konto. Díky nejlepšímu součtu časů vedou Hamburg Giants následovaní Montreal Diamonds a Madrid in Motion. O konečném pořadí se rozhodne v sobotu od 16.00 hodin.

Týmové soutěži předcházel ve čtvrtek parkur s výškou překážek do 145 centimetrů, v němž se představili všichni tři přítomní členové Prague Lions. Nejlepší výsledek předvedl opět Peder Fredricson, jenž na 11letém valachovi H&M Zaloubet dokončil první i druhou fázi soutěže bez penalizace a skončil osmý. Anna Kellnerová s 10letým Silverstonem G a Niels Bruynseels na 9letém valachovi Delux van T & L si zapsali shodně 1 trestný bod za čas v první fázi. Jednou Anna Kellnerová chybovala s 12letým Balguerem.

Čtěte také:  Hasiči opět pomáhali koním

Kompletní výsledky a další podrobnosti o probíhajícím mítinku Global Champions v Paříží (vč. on-line přenosu a videí z uskutečněných soutěží) najdete na adrese www.globalchampionstour.com/events/2018/paris.

Tisková zpráva

Global Champions League Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Prázdniny na pardubickém závodišti zahájí závody vozatajů
Následující: Životní jubileum Václava Chaloupky

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

ČSP nově zamíří do Chuchle Areny Praha. Finále proběhne v Hořovicích

Asociace Český skokový pohár schválila termínovou listinu 19. ročníku domácí parkurové extraligy v sezoně 2020. První kolo budou hostit Martinice, finále se po dvou letech vrátí do Hořovic. Novým pořadatelem se stane Chuchle Arena Praha. Seriál Český skokový pohár, který je právem označován za domácí parkurovou extraligu, proběhne v roce ...