Home > Zpravodajství > světový sport > Prague Lions po čtvrtém kole GCL v Madridu čtvrtí

Prague Lions po čtvrtém kole GCL v Madridu čtvrtí

Přestože tým Prague Lions obsadil ve čtvrtém kole prestižní parkurové série Global Champions League až 17. příčku, v průběžném pořadí klesl pouze o jeden řádek a aktuálně je s 61 body na 4. místě. Nejlepší výkon v Madridu předvedla Anna Kellnerová.

Anna Kellnerová. Foto: David Horváth / CET

Ta v ligové soutěži startovala v pátek s třináctiletým valachem Calcourt Falklund a zajela s ním bezchybnou jízdu. Její nizozemský kolega Gerco Schröder na patnáctiletém Glock´s Cognac Champblanc inkasoval v úvodní části 12 trestných bodů. Do druhého kola si vzal zkušenějšího šestnáctiletého hřebce Glock´s Londona, ale ani s ním se neubránil chybám a do cíle dovezl 9 trestných bodů za dvě shození překážky a mírné překročení času.

Dalších 12 bodů ještě před tím přibylo na kontě Pražských lvů po jízdě Belgičana Nielse Bruynseelse s dvanáctiletou klisnou Gancia de Muze. Tato dvojice chybovala třikrát. Prague Lions tak v součtu nasbírali 33 trestných bodů, které je zařadily na 17. pozici čtvrtého dílu Global Champions League v Madridu. Za umístění získali do žebříčku 5 bodů, přičemž dohromady jich mají 61. Z průběžného třetího řádku tabulky klesli na čtvrtý – za celek Berlin Eagles, jenž v Madridu skončil čtvrtý.

Nejlépe se ve španělské metropoli dařilo družstvu London Knights. To stejně jako v čínské Šanghaji zvítězilo a díky 92 bodům po čtyřech kolech odskočilo výrazně všem svým soupeřům. Následují je Valkenswaard United s 76 body. Výrazný příděl zaznamenali v Madridu druzí Rome Gladiators a třetí Shanghai Swans. Labutě jsou nyní sedmé (56 bodů) za šestými Gladiátory (57 bodů). Pátou pozici zaujímají reprezentanti družstva Doha Fursan Qatar s 58 body.

Čtěte také:  Miloslav Příhoda: Díky Prague PlayOffs se nám otevírá úplně jiný svět

Radost českým parkurovým fanouškům udělala v sobotu opět Anna Kellnerová. Ta sice startovala s Balguerem v soutěži s překážkami vysokými 155/160 centimetrů pouze v rámci kvalifikace jednotlivců do Longines Global Champions Tour Grand Prix Madridu, a nemohla tak zasáhnout do boje o týmové body. Náročný parkur však překonala pouze s jednou lehkou chybou ve dvojkombinaci a do cíle dovezla 4 trestné body. V kombinaci s časem 73,81 sekundy obsadila 33. místo a kvalifikovala se tak do Grand Prix, kam postupuje 35 nejlepších dvojic. V té nakonec dokončila jako třicátá čtvrtá.

Další podrobnosti najdete na adrese www.gcglobalchampions.com a www.pragueplayoffs.com.

Zajímavosti z výsledků

Global Champions League – Madrid: 1. London Knights, 2. Rome Gladiators, 3. Shanghai Swans, 4. Berlin Eagles, 5. St. Tropez Pirates, 6. Madrid in Motion, 7. New York Empire, 8. Valkenswaard United, 9. Montreal Diamonds, 10. Scandinavian Vikings, 11. Miami Celtics, 12. Cannes Stars, 13. Paris Panters, 14. Cascais Charms, 15. Doha Fursan Qatar, 16. Monaco Aces, 17. Prague Lions.

Global Champions League – pořadí po 4. závodu: 1. London Knights 92, 2. Valkenswaard United 76, 3. Berlin Eagles 65, 4. Prague Lions 61, 5. Doha Fursan Qatar 58, 6. Rome Gladiators 57, 7. Shanghai Swans 56, 8. Monaco Aces 55, 9. Paris Panters 55, 7. 46, 10. Miami Celtics 54, 11. St. Tropez Pirates 52, 12. Montreal Diamonds 52, 13. New York Empire49, 14. Madrid in Motion 49, 15. Scandinavian Vikings 46, 16. Chantily Pegasus 36, 17. Cannes Star 28, 18. Hamburg Giants 20, 19. Cascais Charms 19.

Čtěte také:  Maher to dokázal! Šampion GCT zvítězil i v pražské Super Grand Prix

Tisková zpráva 

Global Champions League Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Český skokový pohár 2018 čeká druhé kolo v Brně
Následující: Úvodní dostihový den ozdobí velká jména

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

GC PlayOffs se vrátí do Prahy i v roce 2020. Prodej vstupenek již brzy

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs se vrátí do pražské O2 areny také v roce 2020. Vyvrcholení celoročních sérií GCL a LGCT se v Praze uskuteční od 19. do 22. listopadu 2020. Prodej vstupenek začne již 10. prosince. Finále prestižní světové série Global Champions se uskuteční v pražské O2 ...