Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > světový sport > Prague Lions průběžně třetí v GCL na Miami Beach

Prague Lions průběžně třetí v GCL na Miami Beach

Výborné 3. místo vybojoval tým Prague Lions tvořený Annou Kellnerovou a Gercem Schröderem při úvodní části druhého kola světové série v parkurovém skákání Global Champions League 2018, které se koná od čtvrtka 5. dubna na Miami Beach.

Anna Kellnerová absolvovala s Classicem trasu parkuru s výškou překážek 150 až 160 centimetrů jako jedna z mála účastnic bez chyb na překážkách, obdržela pouze jeden trestný bod za překročení časového limitu. Nebyla však zdaleka jediná, kdo byl takto penalizován a v individuálním hodnocení dosáhla na výbornou 10. příčku v téměř šedesátičlenném startovním poli složeném z nejlepších jezdců světa.

Anna Kellnerová v Miami. Foto: Josef Malinovský / CET

Kvalitní výsledek předvedl také týmový kolega Anny Kellnerové, Nizozemec Gerco Schröder. Ten s koněm Clock´s London připsal na konto Pražských lvů 5 trestných bodů – 4 za jednu chybu a 1 taktéž za čas. Prague Lions po prvním části týmové soutěže na Miami Beach mají tedy pouze 6 trestných bodů, jež pro ně znamenají v kombinaci s časovým součtem krásné 3. místo. Stejný počet bodů mají ještě zástupci družstva Doha Fursan Qatar, ale v jejich neprospěch hovoří necelé tři sekundy navíc.

Ve vedení je tým Monaco Aces, jehož členové Jerome Guery z Belgie i Julien Epaillard z Francie dokončili oba dva bezchybně. To se ve čtvrtek žádnému jinému celku nepovedlo. Před Pražskými lvi jsou ještě Scandinavian Vikings se 4 trestnými body. Ty zaznamenal Němec Christian Ahlmann. Jeho kolega Leopold van Asten však dokončil s nulou na bodovém kontě, a tak je od vedoucí pozice dělí pouze rozdíl jedné chyby.

Druhá část týmového klání na Miami Beach v rámci Global Champions League 2018 proběhne v sobotu odpoledne místního času, konkrétně ve 20.00 hodin středoevropského letního času. Současně půjde o kvalifikaci do Grand Prix Longines Global Champions Tour, která následuje krátce poté, což je pro české fanoušky 45 minut před půlnocí. V pátek jsou na programu rámcové individuální soutěže. Podrobnosti najdete na adrese www.gcglobalchampions.com.

Tisková zpráva

Anna Kellnerová Global Champions League Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Splašení koně se utopili v rybníku
Následující: V neděli odstartuje na chuchelském závodišti nová sezona

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Anna Kellnerová má nového koně, za čtvrt miliardy

Česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová má nového koně. Její otec, nejbohatší Čech, Petr Kellner jí koupil desetiletou klisnu Catch Me If You Can. Cena za úspěšnou klisnu dosáhla téměř 250 milionů korun. Klisnu Kellnerovým prodal Paul Schockemöhle, od kterého má Anna i valacha Silverstone B, se kterým již úspěšně závodí ...