Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > světový sport > Prague Lions začali v Mexiku výborně. První část GCL šli bez chyby

Prague Lions začali v Mexiku výborně. První část GCL šli bez chyby

Výborně vyšla členům týmu Prague Lions úvodní část druhého kola Global Champions League 2019 v Mexico City. Niels Bruynseels ani Anna Kellnerová v sedle svých koňských svěřenců nechybovali a do druhého kola jdou mezi nejlepšími týmy.

Foto: David Horváth / CET


Druhé kolo Global Champions League odstartovalo v Mexico City ve čtvrtek 11. dubna od 23.30 hodin středoevropského letního času. Za družstvo Prague Lions nejprve nastoupil do parkuru s výškou překážek do 160 centimetrů Niels Bruynseels s třináctiletou klisnou Gancia de Muze. Do cíle dojel bez penalizace ve velmi dobrém čase 77,72 sekundy. Jeho týmová kolegyně Anna Kellnerová s jedenáctiletou Catch me If You Can OLD zvládla projet celým kurzem také bez jediného shození a jen o dvě desetiny sekundy pomaleji. Součet časů 155,64 pražský celek zařadil na 5. místo před sobotním druhým kolem. Týmů, které mají na bodovém kontě nulu je však sedm, a tak čas v tomto případě určuje pouze startovní pořadí do vrcholnou část soutěže. Rozhodující jsou v první řadě trestné body z obou kol a v případě jejich rovnosti po druhém kole rozhodnou časy ze sobotního parkuru. 

V pátek byly časové hodnoty velmi vyrovnané. Nejrychlejší Valkenswaard United zastoupení Albertem Zorzim a Bertramem Allenem zapisovali 151,80 sekundy, tedy zhruba o 4 vteřiny méně než Prague Lions. Druzí jsou průběžně Paris Panthers, třetí Shanghai Swans a čtvrtí Monaco Aces. Zcela bezchybní byli ještě Madrid in Motion a Hamburg Giants. 

Čtěte také:  Druhé kolo GCL v Mexiku plné zvratů. Prague Lions dokončili třináctí

Anna Kellnerová i Niels Bruynseels se velmi dobře umístili i v individuálním hodnocení soutěže. Kellnerová se s Catch me If You Can OLD umístila patnáctá, Bruynseels na Gancia de Muze dvanáctý. Ve výsledkové listině zaujalo české, ale hlavně slovenské příznivce jméno Bronislava Chudyby. Tento Slovák zažívá letos v Global Champions svoji oficiální premiéru poté, co se stal novým členem týmu Doha Falcons. I když napoprvé absolvoval ligovou soutěž pouze mezi jednotlivci, čistou jízdou a čtvrtým nejlepším časem 72,67 na sebe výrazně upozornil a bude jistě velkou posilou tohoto týmu. 

Všech šestnáct týmů Global Champions League se utká na konci sezony při GC Prague PlayOffs v tzv. Super Cupu o celkové prvenství v seriálu. Závěrečný mítink v pražské O2 areně proběhne od 21. do 24. listopadu a čtyři nejlépe umístěná družstva po devatenácti kvalifikacích postoupí napřímo do pátečního semifinále. Zbylých dvanáct celků bude muset nejprve projít čtvrteční čtvrtfinálovou vyřazovací soutěží, z níž bude pokračovat jen osm. Do nedělního finále Super Cupu postoupí dvanáct nejlepších.

Výsledky Global Champions v Mexiku vč. on-line přenosu můžete sledovat na adrese www.gcglobalchampions.com. Kompletní informace o GC Prague PlayOffs najdete na webu www.pragueplayoffs.com.

Tisková zpráva

Anna Kellnerová Global Champions League Niels Bruynseels Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: První hříbě divokých koní na jižní Moravě se včera narodilo v Národním parku Podyjí
Následující: Na úvod sportovní sezony své síly změří vozatajové

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Druhé kolo GCL v Mexiku plné zvratů. Prague Lions dokončili třináctí

V sobotu 13. dubna vyvrcholilo v Mexico City 2. kolo týmové parkurové soutěže Global Champions League. Prague Lions do této části vstupovali mezi sedmi bezchybnými celky, ale stejně jako mnozí jiní si čisté konto neudrželi. Skončili nakonec třináctí. Foto: David Horváth / CET Zatímco ve čtvrtek se podařilo v Mexico ...