Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > světový sport > Prague Lions zůstávají po GCL v St. Tropez osmí

Prague Lions zůstávají po GCL v St. Tropez osmí

Tým Prague Lions skončil v 6. kole Global Champions League sice až čtrnáctý, v průběžném pořadí však zůstává na 8. místě. Belgický člen pražského družstva následně postoupil do Longines Grand Prix, v niž byl krůček od medailových pozic.

Anna Kellnerová. Foto: David Horváth / CET

V obou částech ligového klání reprezentovali Prague Lions Niels Bruynseels v sedle dvanáctileté klisny Gancia de Muze a Anna Kellnerová s jedenáctiletým hřebcem Classicem. Ve čtvrtečním úvodu oba jednou chybovali a zařadili se na prozatímní 8. místo. Do sobotního parkuru nastupovala nejprve Anna Kellnerová s Classicem. Až do osmé překážky šlo vše zcela hladce, ale poté přišly tři chyby a v kombinaci s časem přibylo na kontě Pražských lvů 15 trestných bodů. Niels Bruynseels s klisnou Gancia de Muze chyboval opět jednou a celkových 27 trestných bodů znamenalo 14. pozici. Po 6. závodě Global Champions League se však pořadí českého týmu nezměnilo a je nadále osmý se 79 body. Stejný počet bodů mají i Scandinavian Vikings. O bod více je u 7. řádku, kde figurují Rome Gladiators.

Nejvyšší bodový příděl zaznamenali v St. Tropez Shanghai Swans, kteří jako jediní neudělali ani jednu chybu. Připsali si tak 30 bodů a se 107 body jsou třetí. Druhý řádek patří celku Valkenswaard United se 1180 body. Vedení dál patří London Knights se 134 body. Za Londýnské rytíře bojovali v 6. kole Global Champions League Olivier Philippaerts a Ben Maher a ukořistili stříbrné medaile. Ben Maher s devítiletým hřebcem Winning Good navíc zvítězil v následující Grand Prix, kam postoupil mj. i Niels Bruynseels s Gancií de Muze. Nebýt jedné chyby, mohl být hned druhý za Maherem. Takto se zařadil na stále velmi pěkné 6. místo.

Čtěte také:  O atmosféře v Olomouci mluví celá Evropa, říka i CSI3*-W Radovan Šalek

Série Global Champions má před sebou ještě 10 kol a poté závěrečný závod Prague PlayOffs v pražské O2 areně. Nejbližší mítink proběhne již od 7. do 9. června v Cannes. Další podrobnosti najdete na adrese www.globalchampionstour.com.

Tisková zpráva

Anna Kellnerová Global Champions League Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Na Světový pohár do Olomouce míří čeští top jezdci
Následující: Pardubické Mistrovství ČR ve všestrannosti se uskuteční v avizovaném termínu

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Parkury v Madridu. Prague Lions jdou do pátého kola Global Champions

Parkurová elita zavítá poprvé v letošním roce do Evropy. Ve dnech 17. až 19. května se dějištěm pátého kola seriálu Global Champions stane Madrid. Na startu nebudou chybět členové týmu Prague Lions, včetně české jezdkyně Anny Kellnerové. Anna Kellnerová. Foto: David Horváth/CET V barvách Prague Lions se na kolbišti v ...