Home > Zpravodajství > pozvánky > Při kvalifikačním mítinku zábava pro celou rodinu

Při kvalifikačním mítinku zábava pro celou rodinu

Čtyřdílný tuzemský seriál kvalifikací na 129. Velkou pardubickou steeplechase začíná. Květnová kvalifikace se poběží v sobotu 25. května a spolu s ní dalších osm dostihů. Mítink začíná ve 14 hodin, areál ale bude otevřen mnohem dříve.

Brány závodiště se nedočkavým návštěvníkům otevřou už v 10 hodin. Do startu prvního dostihu ve 14:00 hodin bude ještě zbývat dost času, ale například překážky z kurzu Dětské Velké pardubické už budou na svých místech. Děti (i rodiče) budou mít po celý den příležitost vyzkoušet si zmenšené překážky z legendárního dostihu „na vlastní nohy“. Nechybí Taxisův příkop, Irská lavice, Poplerův skok a další. K dispozici je stále také dětské hřiště, nebo projížďky oblíbeným konibusem. Mezi tribunami A a B bude nově „family zóna“, kterou připravil jeden z partnerů závodiště – Služby města Pardubice.

„Přestože sázková kancelář Betino stále kvůli pokračujícím jednáním o licenci nenabírá na dostihových závodištích sázky, u nás se sázet bude, a to online u sázkové kanceláře TIPSPORT. Ta otevře hned čtyři informační pointy ve vestibulu tribuny D. Její pracovníci sázejícím pomohou s registrací,“ řekl místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Martin Korba. Za uvedení akčního kódu KONE19 sázející dostanou od sázkové kancelář sto korun na první sázky.

V rámci dostihového dne se už tradičně potkají také vítězové Velké pardubické, a to nejen ti současní, aktivní jezdci, ale také legendy z let minulých. Pravidelnými hosty bývají například Václav Chaloupka, Libor Štencl, František Vítek, Josef Vavroušek, Josef Váňa st. a další.

Čtěte také:  Pardubické závodiště získalo silného partnera pro letošní sezónu

„Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli jít na dostihy, nebo sledovat hokejový šampionát v televizi, u nás bude obojí. Na LED obrazovkách v areálu závodiště budeme v průběhu odpoledne diváky informovat o aktuálním skóre, případně o dalších zajímavých momentech zápasu,“ dodal Korba.

Česká televize zařadila na programu ČT SPORT mezi dva semifinálové zápasy v čase 18:00 – 19:00 hodin pardubické dostihy. Kvalifikační dostih startuje v 18:40 hodin.

Vstupné na kvalifikační mítink se oproti loňskému roku nemění. Děti do 140 cm, senioři nad 65 let a držitelů průkazů ZTP, TP, ZTP/P mají vstup zdarma. Základní vstupné je 120 korun, mládež a studenti zaplatí polovinu. Na pokladnách je možné platit také kartou.

Tisková zpráva 

Dostihový spolek a.s. dostihy kvalifikace Pardubice Velká pardubická
Předchozí: Strnadlová po dvou letech vítězkou ČSP v Ostravě. Jediná nechybovala
Následující: Český skokový pohár čeká čtvrté dějství v Hradištku. Dorazí celá TOP4!

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pardubické závodiště získalo silného partnera pro letošní sezónu

Letošní pardubická dostihová sezóna bude jednou provždy spojena se jménem holdingu BICZ, který podpoří pořadatelský Dostihový spolek. Holding BICZ se totiž stal hlavním partnerem dostihové sezóny 2020, kdy se poběží jubilejní 130. Velká pardubická. Po téměř rok trvajících jednáních podepsal holding BICZ s Dostihovým spolkem smlouvu, podle níž se stal ...