Home > Zpravodajství > informujeme vás > Při mezinárodních závodech jízdních policií v Polsku se čeští zástupci neztratili

Při mezinárodních závodech jízdních policií v Polsku se čeští zástupci neztratili

Dne 13. června 2015 se v Czestochowie konal již 15. ročník mezinárodních závodů jízdních policií. Své dovednosti zde prezentovalo 26 závodníků ze 13 družstev jízdních policií z Polska, České republiky a Maďarska.

Ing. Martin Horník a jeho parťák Generalissimus Estética

Ing. Martin Horník a jeho parťák Generalissimus Estética

Českou republiku reprezentovali strážníci MP hl. m. Prahy Ing. Jana Přikrylová s koněm Generale Pastora a Ing. Martin Horník s koněm Generalissimus Estética, dále strážníci MP Ostrava a policistky z Krajského ředitelství Policie ČR Jihomoravského kraje
Soutěžilo se o titul nejlepšího závodníka turnaje a nejlepší družstvo. Zároveň se vybíral nejstylovější jezdec a nejlepší jezdkyně – „amazonka“.

Titul nejlepšího družstva získali domácí reprezentanti Komendy Miejskiej Policji v Czestochowie.

Nejlepším závodníkem se stal domácí Grzegorz Wypchlak, jako druhá se umístila reprezentantka Policie ČR z Brna Eva Kovartková a krásné třetí místo získal zástupce Městské policie hl. m. Prahy Ing. Martin Horník a jeho parťák Generalissimus Estética.

„Je to velký úspěch pro celou městskou policii i hlavní město Prahu. Jsem velice hrdý na to, že v našich řadách jsou takto úspěšní sportovci a výkon kolegy Martina Horníka oceníme i finanční odměnou“, řekl Ing. Eduard Šuster ředitel Městské policie Praha.

Součástí turnaje byl nepovinný skok mohutnosti. Ani v této soutěži se pražský městská policie neztratila. Výborným výkonem 160 cm zvítězila Vladimíra Blažková z KŘP Jihomoravského kraje a jako druhý se umístil znovu Ing. Martin Horník, který se starokladrubským běloušem překonal bezchybně výšku 150 cm.
„V takto nabité konkurenci mezinárodního závodu je třetí místo obrovským úspěchem“, dodal Ing. Martin Horník, zástupce ředitele Městské policie Praha 5.

Čtěte také:  Historický moment pro jezdecký sport! Účast na OK v Tokiu má jasnou český skokový tým

Gratulujeme!!

Text a foto: MP Praha

Městská policie
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Kůň se procházel po silnici, do ohrady ho zahnali strážníci
Následující: XI. den metropolitní sezóny: 95. Mercedes-Benz České derby pro Touch of Genia

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pozvánka na XXII. Mezinárodní setkání jízdních policií

Městská policie Ostrava srdečně zve na Mezinárodní setkání jízdních policií, které se uskuteční v sobotu 31. srpna 2019. Kromě účastníků z České republiky své síly v ostravských Komenského sadech poměří také zástupci Slovenska, Polska a Německa. Program začne v 12:30 hod. slavnostním zahájením – nástupem jízdních policií. Vyhlášení výsledků a ukončení akce je plánováno před 17. ...