Home > Zpravodajství > krátké novinky > Prima Cup ve fotogalerii

Prima Cup ve fotogalerii

O víkendu 28. – 29. dubna se uskutečnil v Praze na Císařském ostrově tradiční Prima Cup – Jarní cena. Přinášíme vám fotografie z této události. Najdete je buď přímo pod tlačítkem „fotogalerie“ v hlavním menu nebo v klubovně na zdi resp. ZDE. Galerie jsou přístupné i pro Vás. Neváhejte s nahráváním vašich fotografií různých žánrů!


Prima Cup pro Veroniku Krajníkovou

Za slunečného počasí se na kolbišti TJ Žižka Praha soutěžilo v osmi soutěžích. Sobotním vrcholem dne byla soutěž stupně L* – Cena společnosti AboutNet  ve které startovalo 54 dvojic.  Do rozeskakování se dostalo patnáct dvojic s čistým kontem. Nejrychleji a rovněž čistě zajela rozeskakování Šárka Schmaus a Zanzibar.

d dist

Šárka SchmausŠárka Schmaus

Druhou pozici obsadil Ivo Přibyl s Catany 1, třetí taktéž čistý ale již o něco pomalejší byla Alžběta Vojtková a Garfield. V nedělním vrcholu, tedy v parkuru stupně ST** startovalo 29 dvojic. S parkurem stavitele Roberta Smékala si poradila v základním kole čtveřici startujících.  Čisté konto i v rozeskakování si udržela pouze Veronika Krajníková a Balirina, čímž si zasloužila prvenství. Druhé místo obsadila loňská vítězka Šárka Schmaus s Rascaldinem a třetí Nikola Bieliková a Caleri II.

Veronika KrajníkováVeronika Krajníková

Další Prima Cup byl naplánován na 23. června, tedy na shodný termín s CSI Hradec Králové. Pořadatel Prima Cupu nejen kvůli tomuto duvodů zvažuje zrušení letního kola. V letošním roce se navíc v rámci Prima Cupu díky stanovám ČJF neuskuteční oblastní Prahy, které se zde v loňském roce velmi vydařilo. Letos bylo OM Prahy přiděleno na sousedním kolbišti areálu In Expo.

Předchozí: Velká cena Brna 2012 pro Hanu Pokornou
Následující: SCHČT ohodnotí majitele a chovatele českého teplokrevníka
x

Mohlo by vás zajímat

Jiří Nesvačil jun. čerstvým držitelem zlatého odznaku FEI

Čestný odznak FEI (Mezinárodní jezdecké federace) se uděluje sportovcům, kteří během své sportovní kariéry úspěšně absolvují mistrovství světa, nebo kontinentální mistrovství. Pro získání zlatého odznaku je třeba šest úspěšně dokončených účastí. Reprezentant Jiří Nesvačil jun. získal v letošním roce čestné ocenění Mezinárodní jezdecké federace v disciplíně spřežení, která je náročná ...