Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > krátké novinky > Prima Cup ve fotogalerii

Prima Cup ve fotogalerii

O víkendu 28. – 29. dubna se uskutečnil v Praze na Císařském ostrově tradiční Prima Cup – Jarní cena. Přinášíme vám fotografie z této události. Najdete je buď přímo pod tlačítkem „fotogalerie“ v hlavním menu nebo v klubovně na zdi resp. ZDE. Galerie jsou přístupné i pro Vás. Neváhejte s nahráváním vašich fotografií různých žánrů!


Prima Cup pro Veroniku Krajníkovou

Za slunečného počasí se na kolbišti TJ Žižka Praha soutěžilo v osmi soutěžích. Sobotním vrcholem dne byla soutěž stupně L* – Cena společnosti AboutNet  ve které startovalo 54 dvojic.  Do rozeskakování se dostalo patnáct dvojic s čistým kontem. Nejrychleji a rovněž čistě zajela rozeskakování Šárka Schmaus a Zanzibar.

d dist

Šárka SchmausŠárka Schmaus

Druhou pozici obsadil Ivo Přibyl s Catany 1, třetí taktéž čistý ale již o něco pomalejší byla Alžběta Vojtková a Garfield. V nedělním vrcholu, tedy v parkuru stupně ST** startovalo 29 dvojic. S parkurem stavitele Roberta Smékala si poradila v základním kole čtveřici startujících.  Čisté konto i v rozeskakování si udržela pouze Veronika Krajníková a Balirina, čímž si zasloužila prvenství. Druhé místo obsadila loňská vítězka Šárka Schmaus s Rascaldinem a třetí Nikola Bieliková a Caleri II.

Veronika KrajníkováVeronika Krajníková

Další Prima Cup byl naplánován na 23. června, tedy na shodný termín s CSI Hradec Králové. Pořadatel Prima Cupu nejen kvůli tomuto duvodů zvažuje zrušení letního kola. V letošním roce se navíc v rámci Prima Cupu díky stanovám ČJF neuskuteční oblastní Prahy, které se zde v loňském roce velmi vydařilo. Letos bylo OM Prahy přiděleno na sousedním kolbišti areálu In Expo.

Předchozí: Velká cena Brna 2012 pro Hanu Pokornou
Následující: SCHČT ohodnotí majitele a chovatele českého teplokrevníka
x

Mohlo by vás zajímat

Pražským zimním favoritem Chiouboucar

Předposlední dostihový den letošní sezóny v Praze-Velké Chuchli vyvrcholil 3. ročníkem Pražského zimního favorita, 1800metrového testu pro dvouleté koně o 100 tisíc korun. Mezi jedenácti aktéry se v rekordním čase zatím krátké historie dostihu 1:54,40, jistě o dvě a čtvrt délky prosadil hnědák stáje Estrella Chiouboucar s žokejkou Vendulou Korečkovou, jehož druhý životní ...