Home > Zpravodajství > domácí sport > Projekt „Cross na styl pro děti a juniory“ v roce 2015

Projekt „Cross na styl pro děti a juniory“ v roce 2015

V roce 2015 proběhne na vybraných závodištích soutěž zařazená do projektu „Cross na styl pro děti a juniory“. Do soutěže se přihlásí jezdec při prezentaci na vybraných závodech ( st. obtížnosti ZK, Z, ZL, L, CNC 1). Soutěž bude hodnocená na nově vytvořeném protokolu. Tento projekt je určen pouze pro věkovou kategorii děti a junioři, a je hrazen z prostředků ČOV – DARY Z LOTERIÍ.

Následující: Kam vyrazit o víkendu?

Miroslav Trunda si dojel pro životní úspěch, na světovém šampionátu šestiletých koní byl osmý

S výtečným výsledkem se vrátil český reprezentant v jezdecké všestrannosti Miroslav Trunda z mistrovství světa mladých koní. V Lion d´Angers si v sedle Shutterflyke dojel v kategorii šestiletých koní pro skvělé osmé místo. Jak jste se závodem a s umístěním spokojený? „Na vrchol sezony jsme se připravovali celý rok, ale že bychom mohli získat takové umístění, ...