Home > Zpravodajství > informujeme vás > Registana na připouštění k Age of Japovi

Registana na připouštění k Age of Japovi

Dvojnásobná vítězka Velké pardubické Registana bude letos připuštěna v České republice. Jejím partnerem bude Age Of Jape, který letos v chovu debutuje.

Registana (po Tauchsport), která vyhrála 21 z 33 startů na překážkách a na dotacích vydělala přes 10 milionů korun, je již pětinásobnou matku. Jejím posledním hříbětem je klisnička narozená 13. dubna 2015. Černá klisnička je po otci Alandi (Galileo) působím v Polsku. Na dráze se již představili někteří její potomci – nejstarší Regine (po Oscar, 2008) na překážkách jednou zvítězila a byla čtvrtá ve Zlaté sponě tříletých (I. kat.). Reaper (po Sholokhov, 2009) si zatím vede nejlépe – na překážkách zvítězil 5krát a byl mj. druhý v Ceně ČASCH (I. kat.) a Zlaté sponě tříletých (I. kat.). Reki (po Look Honey, 2012) a Randy (po Next Desert, 2013) na svůj debut na dráze teprve čekají.

Registana. Foto: archiv Dostihový spolek, a.s. Pardubice

Registana. Foto: archiv Dostihový spolek, a.s. Pardubice

Age Of Jape (po Jape), mj. vítěz trojkoruny z roku 2009 a Kůň roku 2009, byl úspěšný jak na rovinách, tak na překážkách. Na dotacích vyběhal téměř 7 milionů.

Age Of Jape. Foto: archiv www.valencio-holcak.cz

Age Of Jape. Foto: archiv www.valencio-holcak.cz

Čtěte také:  Prague Lions v Hamburku skončili desátí. GCL vyhráli St Tropez Pirates
Age of Jape chov koní Registana
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Rudolfův pohár v České televizi
Následující: Tak šel čas … z historie karlovarské závodiště – Významné osobnosti (6. díl)

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Registana má vnučku

Ve čtvrtek 9.2.2017 v 16:30 hod. se narodil první potomek klisně REGINE (Oscar), která je prvním potomkem dvojnásobné vítězky Velké pardubické steeplechase REGISTANY (Tauchsport). V Napajedlích se narodila klisnička tmavá hnědka po otci Egerton (Groom Dancer) z matky Regine, kterou má Hřebčín Napajedla pronajatou od Wrbny Racing a.s. Regine na rovinách nikdy neběhala. Startovala 28 x ...