Home > Zpravodajství > informujeme vás > Registana na připouštění k Age of Japovi

Registana na připouštění k Age of Japovi

Dvojnásobná vítězka Velké pardubické Registana bude letos připuštěna v České republice. Jejím partnerem bude Age Of Jape, který letos v chovu debutuje.

Registana (po Tauchsport), která vyhrála 21 z 33 startů na překážkách a na dotacích vydělala přes 10 milionů korun, je již pětinásobnou matku. Jejím posledním hříbětem je klisnička narozená 13. dubna 2015. Černá klisnička je po otci Alandi (Galileo) působím v Polsku. Na dráze se již představili někteří její potomci – nejstarší Regine (po Oscar, 2008) na překážkách jednou zvítězila a byla čtvrtá ve Zlaté sponě tříletých (I. kat.). Reaper (po Sholokhov, 2009) si zatím vede nejlépe – na překážkách zvítězil 5krát a byl mj. druhý v Ceně ČASCH (I. kat.) a Zlaté sponě tříletých (I. kat.). Reki (po Look Honey, 2012) a Randy (po Next Desert, 2013) na svůj debut na dráze teprve čekají.

Registana. Foto: archiv Dostihový spolek, a.s. Pardubice

Registana. Foto: archiv Dostihový spolek, a.s. Pardubice

Age Of Jape (po Jape), mj. vítěz trojkoruny z roku 2009 a Kůň roku 2009, byl úspěšný jak na rovinách, tak na překážkách. Na dotacích vyběhal téměř 7 milionů.

Age Of Jape. Foto: archiv www.valencio-holcak.cz

Age Of Jape. Foto: archiv www.valencio-holcak.cz

Čtěte také:  Hvězdně obsazený start sezóny!
Age of Jape chov koní Registana
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Rudolfův pohár v České televizi
Následující: Tak šel čas … z historie karlovarské závodiště – Významné osobnosti (6. díl)

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Registana musela být uspána

Dvojnásobná vítězka Velké pardubické klisna Registana musela být v noci na dnešek kvůli těžké kolice uspána. Bylo jí 23 let. Kariéra Registany začala v roce 2000, kdy jí byly 4 roky. V rovinových dostizích nikdy nestartovala, nicméně první životní start, rovnou na překážkách, byl pro ni hned vítězný. Na start se za celou ...