Home > Zpravodajství > informujeme vás > Rudolfův pohár 2020 zrušen

Rudolfův pohár 2020 zrušen

V souladu s doporučením Bezpečnostní rady státu se Národní hřebčín Kladruby nad Labem rozhodl odstoupit v letošním roce od pořádání mezinárodních závodů spřežení Rudolfův pohár, které se měly uskutečnit ve dnech 16. – 19. dubna v Kladrubech nad Labem.

Ilustrační fotografie: Sandra Schulzová

Toto rozhodnutí bylo učiněno z důvodu zajištění ochrany zdraví lidí a z důvodu předejití ztrátám v případě rušení závodů těsně před jejich konáním. Zrušení mezinárodních závodů spřežení je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

O náhradním termínu mezinárodních závodů spřežení v letošním roce se neuvažuje.

Národní hřebčín až do odvolání ruší veškeré akce a služby pro veřejnost (včetně komentovaných prohlídek). Z toho důvodu jsou uzavřena informační centra v Kladrubech nad Labem a ve Slatiňanech a je odloženo zahájení hlavní návštěvnické sezóny na neurčito.

Zdroj: NH Kladruby

Čtěte také:  Zahájení parkurové sezony v Chuchle Areně Praha
Kladruby nad Labem Národní hřebčín Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. Rudolfův pohár Slatiňany spřežení
Předchozí: Opatření ČJF ohledně viru Covid-19
Následující: Global Champions přerušena. Posune Mexico City, Miami i Šanghaj

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

První hříbě narozené v roce 2020 v Národním hřebčíně

Prvním naším narozeným hříbětem v letošním roce je klisnička Regencia – 32. Narodila se v úterý 11. 2. 2020 v hřebčíně Slatiňany. Její matka je desetiletá klisna 519 ROCIANA a otcem je hřebec Siglavi Pakra Montilla XI. Regencia je třetím hříbětem plemenné klisny Rociany (narozeny celkem 3 klisny), v případě ...