Home > Zpravodajství > domácí sport > Rudolfův pohár: Výsledky drezur jednospřeží a čtyřspřeží

Rudolfův pohár: Výsledky drezur jednospřeží a čtyřspřeží

V pátek 17.dubna absolvovalo 9 jednospřeží drezurní úlohu. V ní se nejvíce dařilo Bartolomiejovi Kwiatekovi z Polska (41,60 tr.b.). Českým příznivcům udělal radost Jan Exnar, který zaujal místo druhé s 53,31 tr.b.

V soutěži čtyřspřeží vede po drezurách Radek Nesvačil

Do soutěže čtyřspřeží odstartovalo 12 jezdců. Po drezuře zaujal první místo Radek Nesvačil z Národního hřebčína Kladruby nad Labem s 51,56 tr.b. Druhý je jeho otec Jiří Nesvačil sen. s 54,21 tr.b.

V sobotu 18.dubna si všichni jezdci změří síly v maratonu, do kterého startuje první jezdec v 10 hodin.

Výsledky: Drezura_čtyřspřežíDrezura_jednospřeží

jiří nesvačil Kladruby nad Labem Národní hřebčín Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. radek nesvačil Rudolfův pohár spřežení
Předchozí: Miliardář Petr Kellner chce u Prahy postavit největší jezdecké centrum v ČR
Následující: Tak šel čas … z historie karlovarské závodiště – Významné osobnosti (5. díl)

Vozataj Nesvačil završil výtečnou sezonu podařeným představením v Německu

Výtečnou sezonu završil Jiří Nesvačil mladší, nejlepší český reprezentant v soutěžích čtyřspřeží, dalším výborným výkonem. Na špičkově obsazeném mítinku v německém Donaueschingenu obsadil celkové sedmé místo, když v parkuru byl třetí. Navíc vyhrál doprovodnou soutěž. „Sezona byla celkově velmi vydařená, vycházely mi především parkury, což se potvrdilo i teď v ...