Home > Zpravodajství > krátké novinky > Šamorín: Grand Prix pro Zuzanu Zelinkovou

Šamorín: Grand Prix pro Zuzanu Zelinkovou

Od pátku 9. května probíhají v novém jezdeckém areálu Hippo Aréna Šamorín národní parkurové závody. Do slovenského areálu se vydali i čeští jezdci. Závodí zde i Zuzana Zelinková, která reprezentuje JK Napoli Šamorín, který má zázemí právě v nové Hippo Aréně.

Zuzaně Zelinkové se dařilo již v uplynulých dnech a navázala na ně i dnes. V Grand Prix s výškou překážek 145 cm zvítězila s koněm THE LUX EFFECT a druhé místo vybojovala s koněm CALERI.

Zuzana Zelinková a Caleri. Foto: Facebook Zuzany Zelinkové

Hipoaréna Šamorín Zuzana Zelinková
Předchozí: Jarní závody na Suché ve fotogalerii
Následující: Krádeže v kempech při závodech

Zvára i český tým přivezli ze Sopot čtvrté místo

Skvělého úspěchu dosáhl reprezentant v parkurovém skákání Ondřej Zvára. Na závodech kategorie CSIO5* v polských Sopotech skončil těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Stejně si vedlo v Poháru národů české družstvo. Češi zopakovali v divizi 2 týmové soutěže umístění z květnového kola v Linci. A stejně jako v Rakousku ...