Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > krátké novinky > Šamorín: Sobotní Big Tour pro Zuzanu Zelinkovou

Šamorín: Sobotní Big Tour pro Zuzanu Zelinkovou

Od pátku 9. května probíhají v novém jezdeckém areálu Hippo Aréna Šamorín národní parkurové závody. Do slovenského areálu se vydali i čeští jezdci. Závodí zde i Zuzana Zelinková, která reprezentuje JK Napoli Šamorín, který má zázemí právě v nové Hippo Aréně.

na posledním MČR na Ptýrově v roce 2011 se dařilo Zuzaně Zelinkové

Zuzana Zelinková. Ilustrační foto: Josef Malinovský

V páteční Little Tour (100 cm) obsadila Zuzana Zelinková s koněm EVITA R čtvrté místo. V Medium Tour (130 cm) s koněm CALIPPA-T druhé místo a v závěrečné soutěži dne Big Tour (140 cm) s koněm THE LUX EFFECT třetí místo.

V sobotní soutěži pro mladé 4 a 5leté koně (100/110 cm) vybojoval 3. místo Radek Šídlo s koněm CARTEGANA, čtvrtý se umístil Rudolf Doležal s koněm LOTUS – HS. V hlavní soutěži dne Big Tour (140 cm) zvítězila Zuzana Zelinková s koněm CALIPPA-T. Páteční i sobotní soutěž Big Tour je zařazena do Slovenského skokového poháru.

Čtěte také:  V závodě GCL v Paříži se v barvách Prague Lions poprvé představí Fredricson
Hipoaréna Šamorín Zuzana Zelinková
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Slušovice: Hattrick pro Šafáře
Následující: Vrchol květnových závodů na Suché patřil Lukáši Sojkovi a Control Me
x

Mohlo by vás zajímat

Historické finále ME v parkuru uniklo Zvárovi o jediné místo

Jediné místo dělilo českého parkurového jezdce Ondřeje Zváru od historického postupu do finále na mistrovství Evropy. I tak hodnotí vystoupení na šampionátu, který hostil švédský Göteborg, pozitivně. „Z prvního kvalifikačního kola jsem byl nadšený, z druhého lehce zklamaný, protože jsem si vlastním přičiněním přivodil jednu chybu, což mě moc mrzelo ...