Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > krátké novinky > Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

V úterý 17. dubna 2012 proběhne od 14 hodin v areálu Anežského kláštera (restaurace U Anežky) v Praze 1 na Starém Městě seminář určený pro pořadatele jezdeckých závodů na téma „Medializace jezdeckého sportu a využití marketingu“.

Jeho cílem je zefektivnění prezentace partnerů a zkvalitnění mediální komunikace jezdeckých akcí. „Rádi bychom pořadatelům přiblížili, jakým způsobem komunikovat jezdecké akce v médiích, co by měla např. obsahovat tisková informace, resp. co by obsahovat neměla a jaký je rozdíl mezi tiskovou informací a autorským redakčním příspěvkem. Dalším bodem programu by mělo být zefektivnění prezentace marketingových partnerů jezdeckých akcí a s tím související servis. Naším společným cílem totiž je, aby jezdecký sport byl co nejvíce vidět a sponzoři, kteří do něj investují své finanční prostředky, byli maximálně spokojeni se svojí prezentací. Jedině tak je totiž můžeme udržet v jezdeckém sportu dlouhodobě,“ uvedl Josef Malinovský, který program semináře pořádaného Českou jezdeckou federací připravuje.

Účastnický poplatek je 500 Kč/os. vč. občerstvení. Předpokládaná doba trvání je 2 – 3 hodiny vč. diskuze. Přihlášky zasílejte (nejlépe i s ukázkou vlastních tiskových a prezentačních materiálů) na e-mail: zc.fj1544520852c@yks1544520852vonil1544520852am1544520852 nejpozději do 12. dubna. Semináři bude předcházet od 11 hodin tisková konference ČJF, v jejímž rámci budou mít všichni pořadatelé mezinárodních závodů, MČR a seriálových soutěží možnost dodat prezentační materiály, které budou poskytnuty zástupcům médií. Podrobnější informace získáte na uvedeném e-mailu, příp. na tel. 606 382 315 (kontaktní osoba Josef Malinovský).

Čtěte také:  Záchrana tonoucího koně se šťastným koncem

CJF logo

Předchozí: První kolo Donau Bohemia Trophy se blíží
Následující: I. den metropolitní sezóny: 87. Gomba handicap časopisu Právo & Byznys
x

Mohlo by vás zajímat

Galashow světového parkuru Prague PlayOffs se v O2 areně uskuteční už za týden

Galashow světového parkuru je za dveřmi. Do zahájení největší světové akce v parkurovém skákání Global Champions Prague PlayOffs 2018 zbývá pouze týden a organizátoři vzkazují: Jsme připraveni. V okolí pražské O2 areny, kde vyvrcholí prestižní parkurový seriál, vyrůstají v těchto dnech první stavby. V úterý 11. prosince dorazí do české ...