Home > Zpravodajství > krátké novinky > Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

V úterý 17. dubna 2012 proběhne od 14 hodin v areálu Anežského kláštera (restaurace U Anežky) v Praze 1 na Starém Městě seminář určený pro pořadatele jezdeckých závodů na téma „Medializace jezdeckého sportu a využití marketingu“.

Jeho cílem je zefektivnění prezentace partnerů a zkvalitnění mediální komunikace jezdeckých akcí. „Rádi bychom pořadatelům přiblížili, jakým způsobem komunikovat jezdecké akce v médiích, co by měla např. obsahovat tisková informace, resp. co by obsahovat neměla a jaký je rozdíl mezi tiskovou informací a autorským redakčním příspěvkem. Dalším bodem programu by mělo být zefektivnění prezentace marketingových partnerů jezdeckých akcí a s tím související servis. Naším společným cílem totiž je, aby jezdecký sport byl co nejvíce vidět a sponzoři, kteří do něj investují své finanční prostředky, byli maximálně spokojeni se svojí prezentací. Jedině tak je totiž můžeme udržet v jezdeckém sportu dlouhodobě,“ uvedl Josef Malinovský, který program semináře pořádaného Českou jezdeckou federací připravuje.

Účastnický poplatek je 500 Kč/os. vč. občerstvení. Předpokládaná doba trvání je 2 – 3 hodiny vč. diskuze. Přihlášky zasílejte (nejlépe i s ukázkou vlastních tiskových a prezentačních materiálů) na e-mail: zc.fj1566412041c@yks1566412041vonil1566412041am1566412041 nejpozději do 12. dubna. Semináři bude předcházet od 11 hodin tisková konference ČJF, v jejímž rámci budou mít všichni pořadatelé mezinárodních závodů, MČR a seriálových soutěží možnost dodat prezentační materiály, které budou poskytnuty zástupcům médií. Podrobnější informace získáte na uvedeném e-mailu, příp. na tel. 606 382 315 (kontaktní osoba Josef Malinovský).

Čtěte také:  Hasiči se záchrannou sítí v akci

CJF logo

Předchozí: První kolo Donau Bohemia Trophy se blíží
Následující: I. den metropolitní sezóny: 87. Gomba handicap časopisu Právo & Byznys
x

Mohlo by vás zajímat

Koně na náměstí jako předehra mezinárodní výstavy

Tradiční upoutávkou na mezinárodní výstavu Koně v akci je nejen průvod ulicemi města, ale také ukázky z programu na Pernštýnském náměstí. KONĚ NA NÁMĚSTÍ se letos konají v pátek 23. srpna od 17 hodin. Průvod kočárů, koní a jezdců se vydá z Pardubického závodiště už o hodinu dříve. Po ulicích Teplého a 17. listopadu ...