Home > Zpravodajství > krátké novinky > Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

V úterý 17. dubna 2012 proběhne od 14 hodin v areálu Anežského kláštera (restaurace U Anežky) v Praze 1 na Starém Městě seminář určený pro pořadatele jezdeckých závodů na téma „Medializace jezdeckého sportu a využití marketingu“.

Jeho cílem je zefektivnění prezentace partnerů a zkvalitnění mediální komunikace jezdeckých akcí. „Rádi bychom pořadatelům přiblížili, jakým způsobem komunikovat jezdecké akce v médiích, co by měla např. obsahovat tisková informace, resp. co by obsahovat neměla a jaký je rozdíl mezi tiskovou informací a autorským redakčním příspěvkem. Dalším bodem programu by mělo být zefektivnění prezentace marketingových partnerů jezdeckých akcí a s tím související servis. Naším společným cílem totiž je, aby jezdecký sport byl co nejvíce vidět a sponzoři, kteří do něj investují své finanční prostředky, byli maximálně spokojeni se svojí prezentací. Jedině tak je totiž můžeme udržet v jezdeckém sportu dlouhodobě,“ uvedl Josef Malinovský, který program semináře pořádaného Českou jezdeckou federací připravuje.

Účastnický poplatek je 500 Kč/os. vč. občerstvení. Předpokládaná doba trvání je 2 – 3 hodiny vč. diskuze. Přihlášky zasílejte (nejlépe i s ukázkou vlastních tiskových a prezentačních materiálů) na e-mail: zc.fj1571827241c@yks1571827241vonil1571827241am1571827241 nejpozději do 12. dubna. Semináři bude předcházet od 11 hodin tisková konference ČJF, v jejímž rámci budou mít všichni pořadatelé mezinárodních závodů, MČR a seriálových soutěží možnost dodat prezentační materiály, které budou poskytnuty zástupcům médií. Podrobnější informace získáte na uvedeném e-mailu, příp. na tel. 606 382 315 (kontaktní osoba Josef Malinovský).

CJF logo

Předchozí: První kolo Donau Bohemia Trophy se blíží
Následující: I. den metropolitní sezóny: 87. Gomba handicap časopisu Právo & Byznys
x

Mohlo by vás zajímat

ČSP nově zamíří do Chuchle Areny Praha. Finále proběhne v Hořovicích

Asociace Český skokový pohár schválila termínovou listinu 19. ročníku domácí parkurové extraligy v sezoně 2020. První kolo budou hostit Martinice, finále se po dvou letech vrátí do Hořovic. Novým pořadatelem se stane Chuchle Arena Praha. Seriál Český skokový pohár, který je právem označován za domácí parkurovou extraligu, proběhne v roce ...