Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > krátké novinky > Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

Seminář pro pořadatele o medializaci a marketingu

V úterý 17. dubna 2012 proběhne od 14 hodin v areálu Anežského kláštera (restaurace U Anežky) v Praze 1 na Starém Městě seminář určený pro pořadatele jezdeckých závodů na téma „Medializace jezdeckého sportu a využití marketingu“.

Jeho cílem je zefektivnění prezentace partnerů a zkvalitnění mediální komunikace jezdeckých akcí. „Rádi bychom pořadatelům přiblížili, jakým způsobem komunikovat jezdecké akce v médiích, co by měla např. obsahovat tisková informace, resp. co by obsahovat neměla a jaký je rozdíl mezi tiskovou informací a autorským redakčním příspěvkem. Dalším bodem programu by mělo být zefektivnění prezentace marketingových partnerů jezdeckých akcí a s tím související servis. Naším společným cílem totiž je, aby jezdecký sport byl co nejvíce vidět a sponzoři, kteří do něj investují své finanční prostředky, byli maximálně spokojeni se svojí prezentací. Jedině tak je totiž můžeme udržet v jezdeckém sportu dlouhodobě,“ uvedl Josef Malinovský, který program semináře pořádaného Českou jezdeckou federací připravuje.

Účastnický poplatek je 500 Kč/os. vč. občerstvení. Předpokládaná doba trvání je 2 – 3 hodiny vč. diskuze. Přihlášky zasílejte (nejlépe i s ukázkou vlastních tiskových a prezentačních materiálů) na e-mail: zc.fj1537341755c@yks1537341755vonil1537341755am1537341755 nejpozději do 12. dubna. Semináři bude předcházet od 11 hodin tisková konference ČJF, v jejímž rámci budou mít všichni pořadatelé mezinárodních závodů, MČR a seriálových soutěží možnost dodat prezentační materiály, které budou poskytnuty zástupcům médií. Podrobnější informace získáte na uvedeném e-mailu, příp. na tel. 606 382 315 (kontaktní osoba Josef Malinovský).

Čtěte také:  Tragický střet osobního vozidla s koněm na plzeňské dálnici

CJF logo

Předchozí: První kolo Donau Bohemia Trophy se blíží
Následující: I. den metropolitní sezóny: 87. Gomba handicap časopisu Právo & Byznys
x

Mohlo by vás zajímat

ČSP Velká cena Frenštátu pro Slováka Šulka

Český skokový pohár 2018 má za sebou předposlední závodní mítink. V kvalitně obsazené Eurobit Velké ceně Frenštátu se v neděli 16. září z vítězství radoval slovenský reprezentant Igor Šulek, který jako jediný v obou částech soutěže nechyboval. „Až do poslední chvíle jsem si nebyl jistý, zda to vyjde,“ popsal po ...