Home > Zpravodajství > informujeme vás > Seriál Obyčejná koňská historie opět v TV

Seriál Obyčejná koňská historie opět v TV

Rodinný seriál z koňského prostředí se opět vrací na televizní obrazovky. První díl můžete sledovat v neděli 3.srpna od 18:10 na programu ČT :D. Vzhledem k tomu, že ve stejný čas je vysílán i seriál Dobrá voda, můžete si Obyčejnou koňskou historii pustit v repríze v pátek 8.srpna ve 14:00.

O čem seriál vypráví? Do hřebčína nastupuje nová mladá ošetřovatelka Stázka (Michaela Kuklová). Je to její první místo, a tak má pochopitelně trochu trému, jak tu obstojí. Velmi brzy se ale ukáže, že z ní bude dobrá ošetřovatelka. Nejvíc jí k srdci přiroste čerstvě narozená kobylka, která po ní dostala jméno. Obě Stázky se stávají nerozlučnými kamarádkami.

OKH

Zdroj: Česká televize

Čtěte také:  Divocí koně na Plachtě přispěli k obnově slatinné louky i pestrých porostů na březích rybníka
Koně v TV
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Mistrovství České republiky spřežení v Pardubicích
Následující: Zlatá podkova prohrála s deštěm

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Česká televize je generálním mediálním partnerem

Představitelé Dostihového spolku a.s. a Česká televize dnes podepsali memorandum, kterým deklarují vzájemnou spolupráci. Veřejnoprávní televize bude generálním mediálním partnerem pardubického závodiště minimálně po dobu následujících čtyř let. Generální ředitel České televize Petr Dvořák a předseda představenstva Dostihového spolku a.s. Richard Benýšek. Foto: Dostihový spolek Memorandum o vzájemné spolupráci svými ...