Home > Zpravodajství > domácí sport > Skokové “ Letní dny“ se vydařily

Skokové “ Letní dny“ se vydařily

http://www.profihorse.cz/images/stories/letni dny 20.8.11 059.jpgKrásné počasí uvítalo jezdce a diváky již od samého rána. Sluníčko a teplo dávalo tušit, že bude skutečně krásný sportovní den.

Sportovní program“ Letních slavností“ byl zahájen skokovou soutěží ,ZM A)pro děti, vítězkou soutěže se stala dvojice , Michaela Adamová-Galánka,stáj Nechanice. V kategorii ZM B)4 a 5 leté koně, vyhrála Jana Lahodná – Henka, JK Pegas.ve třetí kategorii  ZM C) ostatní ,obsadila první příčku Kaasová Jennie – Čarmin, rovněž z JK Pegas Děpoltovice.V následující soutěži dvoufázové skákání 100/110 cm, se stala vítězem Filingerová Karolína – Caletto S, JK Třešňák o.s..

Štafetové skákání do 110 cm, byla soutěž, která zvedala diváky ale i přihlížející jezdce ze sedaček. Rychlost a nápaditost jetého kurzu dvou jezdeckých dvojic, byla při startu každé z nich, nervy drásající. Diváci pokřikovali a radili jezdcům ve střídání nájezdů na překážky, pokud jedna dvojice udělala chybu. Se záludností štafetového skákání  se nejlépe vyrovnala a na prvním místě se umístila ,štafeta složená  z jezdců a koní ,Jana Lahodná – Čiki  Čiki a Martin Štorkán – Nina 2, obě dvojice startovali za JK Pegas Děpoltovice.Další soutěží dne bylo skákání stupně  L‘‘  dvě hvězdy, vítězem se stal Vladimír Janča – Socipoint, JK Pegas.

Finálovou a hlavní soutěží „ Letních dnů „ byla skoková soutěž stupně S“ dvě hvězdy,po rozeskakování se vítězem stal Vladmír Janča – Lilly Marleen, JK Pegas.

Nesmíme Pegas Topík 2011 - Martna Benešová - Bacardi 2také zapomenout na skokový seriál  PEGAS TOPÍK 2011. Ve třetím kole seriálu v průběhu soutěží si vyskákali, přihlášení jezdci v Topíku 2011, tato umístění ,v kategorii dětí vyhrála a Topíka třetího kola, převzala Karolína Klímová – Sisi 9,JK Pegas. V kategorii mladí jezdci vyhrála a také si převzala Topíka 2011 třetího kola, Martina Benešová – Bacardi 2,Farma Lentůr jízdárna Žeravíková.

V průběhu celého sportovního dne bylo pro diváky připraveno mnoho zajímavých akcí. Děti hrály kuželky, jezdily na poníkovi ,  vozily se na kolotočích,  hrálo se divadlo. Rodiče si tak mohli odpočinout,  sledovat soutěže a hlavně se mohli občerstvit v COCKTAIL BARU, kde mistrně míchaly tajemné cocktaily, pivo také v teplém dni osvěžilo, ledová tříšť osvěžovala ty nejmenší. Svým orientálním tancem „ Jana Zelená Hafsa“zpestřila krásné slunečné odpoledne.Zpěvačka  Ina Urbanová a Hany Bany svým živým vystoupením byly také krásným zpestřením dne.Největší atrakci bylo malování na dětské obličejičky – kočičky, pejsky a motýlky. Někteří rodiče také neodolali a na své čumáčky si taky nechaly namalovat pejsky, tygříky a kočičky.

Závěr sportovního dne tak očekávané kostýmové skákání, bylo letos velkým zklamáním, hlavně pro diváky. Kostýmy si připravili pouze jezdci JK Pegas . Svojí jízdu na téma „ Policejní akademie“ přesto předvedli a od diváků sklidVít Čmolík a Helena Lahodnáili velký potlesk.

Sportovní „ Letní dny“ za podpory města Nová Role a obce Děpoltovice  skončily. Závěrem chceme poděkovat pořadatelům závodů, JK Pegas v Děpoltovicích a hlavně jmenovitě paní Heleně Lahodné, na níž ležela celá tíha organizátora.Všichni se již těší na příští rok, že se zde opět sejdou na sportovním klání.

Předchozí: Sobotní Ptýrov ve znamení Strakonic
Následující: Velkou cenu Ptýrova ovládl Skřivan s Kallisto

Příprava kolbiště pro GC PlayOffs proběhla hladce. Přijíždějí první koně

Je až neuvěřitelné, jak rychle se pražská O2 arena dokázala proměnit po skončení mistrovství světa ve florbale na parkurové kolbiště. Tento náročný proces proběhl ke spokojenosti pořadatelů naprosto hladce. Vše zaznamenaly televizní kamery… Za jediný den byly na plochu navezeny stovky tun speciální pískové směsi, na níž již od čtvrtka ...