Home > Zpravodajství > informujeme vás > Slatiňanské pozastavení – Den koní

Slatiňanské pozastavení – Den koní

V sobotu 16. května 2015 se od 9 hodin uskuteční již IX. ročník Slatiňanského pozastavení. Národní hřebčín Kladruby nad Labem ve spolupráci s městem Slatiňany pro Vás připravili bohatý program vhodný pro celou rodinu.

Ilustrační fotografie: archiv města Slatiňany

Ilustrační fotografie: archiv města Slatiňany

Můžete se těšit na folklorní spolky, pěvecké sbory, taneční vystoupení či loutkové divadlo. Ve 13 hodin proběhne prezentace Národního hřebčína Kladruby n.L. V rámci Slatiňanského pozastavení budou v hřebčíně zdarma prohlídky a jízdy kočárem v okolí. Časy prohlídek a vyjížděk budou uveřejněny na vývěskách v areálu hřebčína či zámeckého parku. Během celého dne bude před hlavní budovou hřebčína jarmark. Můžete se také zastavit v obchůdku NH se suvenýry (v hlavní budově) a zakoupit si upomínku na hřebčín.

Organizátoři se těší na Vaši návštěvu.

Informace k události

 

Čtěte také:  Premiéra Global Champions v New Yorku. Diváci do arény poplují po řece
Národní hřebčín Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. Slatiňany
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Svatojánské slavnosti v Praze s účastí starokladrubáků
Následující: Hasiči zachraňovali poníka, který spadl do septiku

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Oslava zápisu Národního hřebčína do UNESCO

V sobotu 5. října 2019 se uskuteční v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem oslavy zápisu Krajiny pro chov a výcvik ceremoniálních kočárových koní v Kladrubech nad Labem na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Rozhodl o něm Výbor pro světové dědictví na svém zasedání v ázerbajdžánském Baku dne 10. ...