Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Sníte o roli majitele dostihového koně? Nikdy nebylo jednodušší se jím stát!!

Sníte o roli majitele dostihového koně? Nikdy nebylo jednodušší se jím stát!!

Nabízíme vám možnost stát se členem syndikátu a majitelem dostihového koně v našem šampiónském středisku Luka racing. Majitelství dostihového koně již dnes není jen pro horních deset tisíc a bohaté lidi vůbec. Dnes se majitelem dostihového koně můžete stát i v případě, že si nemůžete dovolit vynaložit statisíce korun na jeho pořízení a provoz. Řešením je náš syndikát, ve kterém se o náklady na plnokrevníka dělíte s větším počtem zájemců.

Martina Lukova ziskala obe sezonn vtezstv ve Varech a v jednom dni

Ilustrační fotografie: Marcela Klingorová

V zemích s dostihovým průmyslem jsou podobná uskupení běžnou součástí dostihového provozu. V Anglii koně v barvách syndikátů a klubů často vyhrávají i velké dostihy, vítěze Epsom Derby 2005 Motivatora vlastnilo rekordních 230 lidí.

Členové racing clubů a syndikátů bývají často atraktivní pro televizní štáby a novináře: sdílená radost je dvojitou radostí a také neúspěchy, nedílná součást každého sportu, se ve více lidech lépe snášejí. Členství v majitelském společenství je unikátní možností, jak nahlédnout za kulisy turfu a pochopit mechanismy této fascinující disciplíny. Potěšení z dostihů se neměří počtem vyhraných vavřínů, nýbrž silou získaných zážitků!

Naším cílem je nyní vytvořit syndikát s větším počtem členů, kteří budou vlastnit menší podíly, a tedy umožní stát se spolumajitelem stáje za zlomek nákladů.

Pokud vás možnost stát se členem syndikátu v našem středisku zaujala neváhejte nás kontaktovat. Tel.: 724238217, zc.gn1550839735icara1550839735kul@a1550839735dnaj1550839735

S pozdravem

Tomáš Janda

Čtěte také:  Favory Alta XXI-30 Cambridge musel být uspán
Luka Racing
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: 9. den metropolitní sezóny: PROFIREAL GROUP dostihový den
Následující: Anketa Nejkrásnější kůň startuje

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing

Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing v Bošovicích u Písku proběhne v sobotu 25. března 2017. Středisko bude otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. V rámci dne otevřených dveří si budete moci prohlédnout celé středisko, uvidíte ukázku tréninku dostihových koní, krmení a ošetřování koní. Uvidíte i koně oblíbeného syndikátu ...