Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Staňte se partnerem Koní pro Kapku naděje

Staňte se partnerem Koní pro Kapku naděje

Třetí ročník benefiční akce Koně pro Kapku naděje by se měl uskutečnit v sobotu 1. srpna v areálu JK Equus Kinsky v Hradišťku u Sadské. Protože je v dnešní době bohužel čím dál tím těžší přesvědčovat a žádat investory o finanční prostředky, rozhodli se organizátoři zkusit štěstí a vsadit na crowdfunding, tedy na hromadné financování.

Koně pro Kapku naděje

Na portále Hithit.cz se dnes rozběhla kampaň, díky které se doufejme podaří uspořádat III. ročník akce Koně pro Kapku naděje a s ním také velkolepé večerní jezdecké představení s názvem Emotions. Odborníci říkají, že prvním hromadným financováním byla sbírka na české Národní divadlo. Ano, byla. A organizátoři Vás teď žádají o pomoc! Koupí odměny lidé přispívají k realizaci projektu a zasláním příspěvku získávají dvě věci.

Prvním je krásná odměna, druhým dobrý pocit, že pomohli uspořádat tak krásnou akci, jako je tato… Pokud se cílová částka nepodaří vybrat, peníze jsou vráceny zpět na účet přispěvatele. Není to úžasné?

Kompletní informace naleznete ZDE.

Čtěte také:  Do extrémního závodu je přihlášeno už více než tisíc závodníků
Hradištko u Sadské Koně pro Kapku naděje
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Dvanáct týdnů nás dělí od zahájení dalšího ročníku Českého skokového poháru
Následující: Od roku 2017 budou klasické dostihy jen pro klisny a hřebce

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

První vítězství ve Velké ceně ČSP pro Jana Chýleho

Pro historicky první vítězství z Velké ceny v rámci seriálu Český skokový pohár, který je již 16. rokem označován za domácí parkurovou extraligu, si při Velké ceně Kolína konané v neděli 28. května v Hradištku u Sadské dojel Jan Chýle. Z početného startovního pole padesáti dvojic se pouhým pěti podařilo ...