Home > Zpravodajství > informujeme vás > Tour po irských hřebčínech

Tour po irských hřebčínech

Český svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní (ČSCHPMDK) pořádá na základě pozitivní odezvy na lednovou cestu do Francie, pro své členy, ale také pro další zájemce návětěvu Irska u příležitosti tamního dne otevřených dveří v hřebčínech anglického plnokrevníka. (Poznámka: V případě většího zájmu mají členové svazu přednost!)

140913_0387_D8

Dny otevřených dveří se uskuteční od 22. do 25. ledna 2015. Plánujeme odlet ve čtvrtek 22. ledna v odpoledních hodinách a návrat v pondělí 26. ledna (v nutném případě je možný návrat v neděli 25. ledna). Plánována je návštěva dostihů a významných hřebčínů jako Coolmore stud, Aga Khan stud, Darley, Irish National stud a dalších. K vidění tedy budou plemeníci jako Sea the Stars, Shamardal, Galileo nebo Invincible Spirit, Australia, Slade Power, Lope de Vega, Yeats, Starspangledbanner, Kalanisi, Camelot, Canford Cliffs, Fastnet Rock, High Chaparral, Mastercraftsman, Pour Moi, Rip Van Winkle, Rock of Gibraltar, So You Think, Dalakhani, Presenting, Milan, Oscar, Dark Angel, Cape Cross, Teofilo, Acclamation, Kodiac, Zebedee, Flemensfirth,.

Předpokládáme leteckou dopravu do Dublinu a zpět s nízkonákladovou leteckou společností, po Irsku přepravu busem nebo minibusem podle počtu zájemců. Autobus nebo minibus byl domluven s irskými pořadateli zdarma. Irská strana také přislíbila pomoc při zajištění ubytování. Cena za letenku a ubytování by při včasné rezervaci letenek neměla přesáhnout 6000 korun. Detailní program cesty a definitivní cena bude upřesněna později i dle počtu zájemců. Vzhledem k organizačně náročnější akci a nutnému zajištění letenek, prosíme zájemce o cestu, aby se hlásili, co nejdříve!

Čtěte také:  Skvělé dostihy a dětský program

Zájemci o cestu, nechť se hlásí u sekretáře svazu Ing. Tomáše Jandy, e-mailem (zc.sa1561392009lta@a1561392009dnaj.1561392009t1561392009), přes kontakt na webu ČSCHPMDK, případně telefonicky (724 238 217).

Zdroj: ČSCHPMDK

Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Dostihové stáje hledají nové jezdce a ošetřovatele
Následující: Pro dívku po pádu z koně letěl vrtulník

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Parkurová Grand Prix Olomouce v italských barvách. Závěr patřil Čechům

Světoznámý italský stavitel Uliano Vezzani pět dnů připravoval parkury pro závody Světového pohár J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. V hlavní soutěži se dařilo dvěma jeho krajanům. Vítězství vybojoval Emanuel Camilli. Na závěr však hrála dvakrát česká hymna. Emanuele Camilli. Foto: Josef Malinovský První nedělní soutěží mítinku J&T BANKA CSI3*-W Olomouc bylo ...