Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Tour po irských hřebčínech

Tour po irských hřebčínech

Český svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní (ČSCHPMDK) pořádá na základě pozitivní odezvy na lednovou cestu do Francie, pro své členy, ale také pro další zájemce návětěvu Irska u příležitosti tamního dne otevřených dveří v hřebčínech anglického plnokrevníka. (Poznámka: V případě většího zájmu mají členové svazu přednost!)

140913_0387_D8

Dny otevřených dveří se uskuteční od 22. do 25. ledna 2015. Plánujeme odlet ve čtvrtek 22. ledna v odpoledních hodinách a návrat v pondělí 26. ledna (v nutném případě je možný návrat v neděli 25. ledna). Plánována je návštěva dostihů a významných hřebčínů jako Coolmore stud, Aga Khan stud, Darley, Irish National stud a dalších. K vidění tedy budou plemeníci jako Sea the Stars, Shamardal, Galileo nebo Invincible Spirit, Australia, Slade Power, Lope de Vega, Yeats, Starspangledbanner, Kalanisi, Camelot, Canford Cliffs, Fastnet Rock, High Chaparral, Mastercraftsman, Pour Moi, Rip Van Winkle, Rock of Gibraltar, So You Think, Dalakhani, Presenting, Milan, Oscar, Dark Angel, Cape Cross, Teofilo, Acclamation, Kodiac, Zebedee, Flemensfirth,.

Předpokládáme leteckou dopravu do Dublinu a zpět s nízkonákladovou leteckou společností, po Irsku přepravu busem nebo minibusem podle počtu zájemců. Autobus nebo minibus byl domluven s irskými pořadateli zdarma. Irská strana také přislíbila pomoc při zajištění ubytování. Cena za letenku a ubytování by při včasné rezervaci letenek neměla přesáhnout 6000 korun. Detailní program cesty a definitivní cena bude upřesněna později i dle počtu zájemců. Vzhledem k organizačně náročnější akci a nutnému zajištění letenek, prosíme zájemce o cestu, aby se hlásili, co nejdříve!

Čtěte také:  Hymnu při letošní Velké pardubické zazpívá Yvetta Blanarovičová

Zájemci o cestu, nechť se hlásí u sekretáře svazu Ing. Tomáše Jandy, e-mailem (zc.sa1540243187lta@a1540243187dnaj.1540243187t1540243187), přes kontakt na webu ČSCHPMDK, případně telefonicky (724 238 217).

Zdroj: ČSCHPMDK

Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Dostihové stáje hledají nové jezdce a ošetřovatele
Následující: Pro dívku po pádu z koně letěl vrtulník

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pražským zimním favoritem Chiouboucar

Předposlední dostihový den letošní sezóny v Praze-Velké Chuchli vyvrcholil 3. ročníkem Pražského zimního favorita, 1800metrového testu pro dvouleté koně o 100 tisíc korun. Mezi jedenácti aktéry se v rekordním čase zatím krátké historie dostihu 1:54,40, jistě o dvě a čtvrt délky prosadil hnědák stáje Estrella Chiouboucar s žokejkou Vendulou Korečkovou, jehož druhý životní ...