Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > krátké novinky > Turnaj v golfu Po stopách Velké pardubické

Turnaj v golfu Po stopách Velké pardubické

Již po deváté se vydají golfisté po stopách Velké pardubické. V sobotu 5. dubna se na závodišti Agrofert Park uskuteční turnaj v extrémním golfu, kdy hráči kopírují kurz nejtěžšího a nejstaršího kontinentálního dostihu. Případní zájemci o hru se mohou ještě hlásit!

Golf u Irské lavice

Golf u Irské lavice

Spolu s 9. ročníkem golfového turnaje Ve stopách Velké pardubické organizátoři už po šesté připravili mezinárodní Mistrovství ČR v extrémním golfu dvojic „Texas Scramble“. Hraje se na 18 jamek – par 71, pro ženy v délce 4.025 metrů, pro muže 4.520 metrů. „Každý hráč z dvojice zahraje svůj míč z odpaliště příslušné jamky. Druhou a další rány hrají oba hráči z místa polohy míče v lepší pozici, kterou si sami vyberou. Za dohranou jamku se pak považuje stav, kdy míč leží ve vyznačeném kruhovém prostoru kolem jamkové tyče o průměru 40 centimetrů,“ vysvětluje pravidla hry Petr Cejnar ze soutěžního výboru. Pořadatelé připravili i vložené soutěže, tzv. Drive Nearest To Pin a Nearest To Pin, tedy ránu nejbližší jamkové tyči.

Turnaj v extrémním golfu je přesnou ukázkou toho, že areál závodiště je otevřený všem zajímavým sportovním i nesportovním aktivitám. A navíc v tomto konkrétním případě jde i o atraktivní podívanou – vždyť kde jinde než u nás na závodišti uvidíte golfistu, jak ve vysoké trávě odpaluje míč přes Taxisův příkop,“ láká diváky na turnaj ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Čtěte také:  Po dálnici se procházela koza, kůň a osel

Golfový turnaj začíná v 10:15 hodin, instruktáž před soutěží začne v 9:30 hodin.

Bližší informace včetně propozic a herního plánu jsou k dispozici ZDE.
Uzávěrky hráčských přihlášek jsou ve čtvrtek 3. dubna 2014.
Pořadateli turnaje jsou firmy Eribos s.r.o., GCC Svobodné Hamry, Estrella, s.r.o. a Dostihový spolek a.s.

Agrofert park Drive Nearest To Pin Nearest To Pin Texas Scramble
Předchozí: Další krádeže sedel
Následující: V dubnu startuje hlavní jezdecká sezona 2014
x

Mohlo by vás zajímat

Rozlučková všestrannost bude s mezinárodní účastí

Téměř rekordní účast hlásí poslední ze sportovních akcí letošní sezony. Do Rozlučkové všestrannosti je přihlášeno 220 koní reprezentujících nejen Českou republiku, ale například také Německo či Rakousko. Rozlučkovou všestrannost pardubické závodiště pořádá od 27. do 29. října. Soutěže všestrannosti se v Pardubicích těší ohromnému zájmu už po několik let a ...