Home > Zpravodajství > světový sport > Tým Prague Lions vyhrál páteční kolo a v sobotu nastoupí v Římě z první pozice

Tým Prague Lions vyhrál páteční kolo a v sobotu nastoupí v Římě z první pozice

V pátek odstartoval v Římě úvodním kolem 15. díl seriálu Global Champions League. V barvách Prague Lions nastoupili Anna Kellnerová a Peder Fredricson. Oba překonali parkur bez chyb a nejrychleji, díky čemuž nastoupí v sobotu do závodu z první pozice!

Švédský jezdec Peder Fredricson sedlal 10letého hřebce Hanssona WL a kurz s překážkami do 155 centimetrů okusil jako první z dvojice Pražských lvů. Do cíle dojel bez trestných bodů a ve výborném čase 77,76 sekundy. Anna Kellnerová prokázala pevné nervy a rutinovanou jízdou se Silverstonem G nulu zopakovala s časem jen o šest desetin sekundy delším.

Anna Kellnerová a Silverstone G. Foto: Stefano Grasso/LGCT

V průběžné výsledkové listině je ještě jedno družstvo, které dokončilo bez trestných bodů, a to Miami Celtics, jež reprezentovala Američanka Jessica Springsteenová a Ir Denis Lynch. Jejich součet časů je však zařadil na druhý řádek. Třetí příčku drží členky St. Tropez Pirates Athina Onassisová z Řecka a Edwina Topsová-Alexanderová z Austrálie. Ty dokončily celkem s jedním trestným bodem za překročení stanoveného času při jízdě Athiny Onassisové na 12letém valachovi MHS Going Global.

Do sobotního druhého kola týmového závodu, které je na programu od 12.30 hodin, tak jdou Prague Lions z pozice číslo jedna! Výborné výkony jim navíc zajistily umístění vysoko i v individuálním hodnocení páteční soutěže. Peder Fredricson obsadil druhé místo, Anna Kellnerová byla v hodnocení všech jízd šestá.

Skvělou formu prokazují Pražští lvi v Římě již od zahajovacího skákání s překážkami do 145 centimetrů. Peder Fredricson jej absolvoval s běloušem Catch Me Not S bez zaváhání a skončil šestý. Jen o dvě příčky za ním pak dojela rovněž bezchybná Anna Kellnerová s Balguerem.

Čtěte také:  Parkurové týmy pro GCL 2020: Prague Lions mají dva nové jezdce

On-line přenos a výsledky je možné sledovat na adrese www.gcglobalchampions.com, příp. na webu České televize.

Tisková zpráva

Anna Kellnerová Global Champions League Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Večerní vyjížďka se změnila v tragédii
Následující: Double, hattrick a drama až do konce, taková byla zářijová kvalifikace

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Historický moment pro jezdecký sport! Účast na OK v Tokiu má jasnou český skokový tým

Dnešní den bude bezesporu zapsaný do historie českého jezdeckého sportu, jako významný. Česká jezdecká federace obdržela potvrzení z FEI (Mezinárodní jezdecká federace) o přerozdělení týmové kvóty pro disciplínu skoky, a to znamená, že český parkurový tým má otevřenou cestu na OH Tokio 2020!! Do 31. prosince 2019 byl termín pro ...