Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > pozvánky > SOUTĚŽ: Ukažte „svého“ koně a vyhrajte odměnu pro sebe i pro něj!

SOUTĚŽ: Ukažte „svého“ koně a vyhrajte odměnu pro sebe i pro něj!

Připravili jsme novou soutěž o zajímavé ceny pro vás i vaše koně. Oč jde? Zajímalo by nás, jak vypadají vaši miláčci, svěřenci, hemelky nebo jak ty své chlupáče zrovna jmenujete. Vyfoťte je a sdílejte v KLUBOVNĚ. Nejkrásnější a samozřejmě nejsympatičtější kůň vyhrává! :o) Více…

IMG 5268 kopieSoutěž pro malé i velké! :o) Nahrajte do Klubovny fotografii svého koně a vyhrávejte… Do soutěže se můžete zapojit s vlastním ale i zapůjčeným koněm např. ze stáje, kam docházíte.


O co se soutěží?

Pro Vás: Roční předplatné časopisu Svět koní Nakladatelství MINERVA CZ, s.r.o.

http://www.i-minerva.cz/svet_koni/

Pro koně: Probiotika podporující trávení od Alltechu

http://www.alltechprokone.cz/content/yea-sacc-horse-pak-0

Nevyhrává pouze nej! V případě velké účasti máme připraveny i ceny „útěchy“!

Jak se zapojit?
Nahrajte do skupiny Soutěž fotografii svého koně. Do soutěže se můžete zapojit s vlastním ale i zapůjčeným koněm např. ze stáje, kam docházíte.

Přihlaste se do klubovny >>ZDE<< přihlásit se přes FB/ přihlásit se ke stávajícímu účtu nebo vytvořit nový účet (registrace >>zde<<), Připojte se ke skupině „Soutěžíme“.
Nahrajte do skupiny pomocí menu v pravé části webu libovolnou fotografii vašeho koně.

Podmínky účasti v soutěži:
Nahrávejte pouze fotografie vlastní, nebo fotografie, ke kterým máte souhlas autora (redakce Vás v případě potřeby požádá o zaslání písemného souhlasu fotografa). Na fotografii smí být pouze jméno autora. Jiné grafické úpravy (loga a jiné nápisy) fotku automaticky vyřadí ze soutěže!   Fotografii nahrávejte v minimální velikosti 400 x 600 px.
Fotografii nahrajte do neděle 18. listopadu.

Čtěte také:  Úvodní dostihový den ozdobí velká jména

Kdo zvítězí?
Fotografie budou hodnoceny podle krásy i sympatií koně :o). Postup hodnocení prozradíme v průběhu týdne, sledujte Distanc.cz pečlivě, třeba i Vy budete moc hodnocení ovlivnit!

Nevíte-li si s něčím rady, kontaktujte redakci na emailu zc.cn1527376469atsid1527376469@ecka1527376469der1527376469 a nebo nám zanechte sms zprávu na tel. +420 777 486 019 a my se Vám ozveme.

Předchozí: Závodiště Meydan ovládl na začátku sezony Harry Bentley
Následující: 18 koní ve výprodeji NH Kladruby nad Labem
x

Mohlo by vás zajímat

Nové parkoviště na pardubickém závodišti bude hotové do léta

Na dostihovém závodišti začala dlouho očekávána rekonstrukce parkovacích ploch. Pro návštěvníky sobotní kvalifikace to sice přinese nutné změny v režimu parkování, výsledek ale bude stát za to. Zpevněná parkovací plocha vzniká hned za branou dostihového závodiště. Současné parkovací plochy dočasně obsadily stavební stroje a tak pořadatel dostihů – Dostihový spolek připravil ...