Home > Zpravodajství > pozvánky > SOUTĚŽ: Ukažte „svého“ koně a vyhrajte odměnu pro sebe i pro něj!

SOUTĚŽ: Ukažte „svého“ koně a vyhrajte odměnu pro sebe i pro něj!

Připravili jsme novou soutěž o zajímavé ceny pro vás i vaše koně. Oč jde? Zajímalo by nás, jak vypadají vaši miláčci, svěřenci, hemelky nebo jak ty své chlupáče zrovna jmenujete. Vyfoťte je a sdílejte v KLUBOVNĚ. Nejkrásnější a samozřejmě nejsympatičtější kůň vyhrává! :o) Více…

IMG 5268 kopieSoutěž pro malé i velké! :o) Nahrajte do Klubovny fotografii svého koně a vyhrávejte… Do soutěže se můžete zapojit s vlastním ale i zapůjčeným koněm např. ze stáje, kam docházíte.


O co se soutěží?

Pro Vás: Roční předplatné časopisu Svět koní Nakladatelství MINERVA CZ, s.r.o.

http://www.i-minerva.cz/svet_koni/

Pro koně: Probiotika podporující trávení od Alltechu

http://www.alltechprokone.cz/content/yea-sacc-horse-pak-0

Nevyhrává pouze nej! V případě velké účasti máme připraveny i ceny „útěchy“!

Jak se zapojit?
Nahrajte do skupiny Soutěž fotografii svého koně. Do soutěže se můžete zapojit s vlastním ale i zapůjčeným koněm např. ze stáje, kam docházíte.

Přihlaste se do klubovny >>ZDE<< přihlásit se přes FB/ přihlásit se ke stávajícímu účtu nebo vytvořit nový účet (registrace >>zde<<), Připojte se ke skupině „Soutěžíme“.
Nahrajte do skupiny pomocí menu v pravé části webu libovolnou fotografii vašeho koně.

Podmínky účasti v soutěži:
Nahrávejte pouze fotografie vlastní, nebo fotografie, ke kterým máte souhlas autora (redakce Vás v případě potřeby požádá o zaslání písemného souhlasu fotografa). Na fotografii smí být pouze jméno autora. Jiné grafické úpravy (loga a jiné nápisy) fotku automaticky vyřadí ze soutěže!   Fotografii nahrávejte v minimální velikosti 400 x 600 px.
Fotografii nahrajte do neděle 18. listopadu.

Čtěte také:  Zimní království starokladrubských koní

Kdo zvítězí?
Fotografie budou hodnoceny podle krásy i sympatií koně :o). Postup hodnocení prozradíme v průběhu týdne, sledujte Distanc.cz pečlivě, třeba i Vy budete moc hodnocení ovlivnit!

Nevíte-li si s něčím rady, kontaktujte redakci na emailu zc.cn1579411392atsid1579411392@ecka1579411392der1579411392 a nebo nám zanechte sms zprávu na tel. +420 777 486 019 a my se Vám ozveme.

Předchozí: Závodiště Meydan ovládl na začátku sezony Harry Bentley
Následující: 18 koní ve výprodeji NH Kladruby nad Labem
x

Mohlo by vás zajímat

Pardubice představily své letošní plány České asociaci steeplechase

V sídle Dostihového spolku a.s. na Pardubickém závodišti se v sobotu sešlo valné shromáždění České asociace steeplechase. Hlavním tématem bylo řešení současného stavu českého překážkového sportu. Pardubický Dostihový spolek připravuje na letošní sezonu několik novinek, které mají pomoct ve stabilizaci ubývajícího počtu startujících koní. Členové asociace tyto nápady ocenili. Dostihový spolek pro ...