Home > Zpravodajství > informujeme vás > V napajedelském hřebčíně se radují z prvního letošního hříběte

V napajedelském hřebčíně se radují z prvního letošního hříběte

V úterý 3. ledna 2017 v 01:20 hod. se narodilo v Hřebčíně Napajedla první letošní hříbě. Je to klisnička hnědka po Pouvoir Absolu (Sadler´s Wells) z matky La Rainba (Rainbows for Life), která se narodila o 12 dní dříve.

Klisnička je čtvrtým hříbětem La Rainby. Na dráze se z La Rainby vloni velice slušně ukazoval hřebec Landaron (Egerton), který doběhl třetí v Ceně Masise, I.kat. a také klisna Lacorana (Blue Coral), pátá z Jarní ceny klisen, L a Memoriálu Rudolfa Deyla, I.kat..

Pouvoir Absolu, listed vítěz, Gr.1 a Gr.2 umístěny z Fracie, vydělal na dráze více než 300 000 EUR. V roce 2016 se po něm na dostihových drahách představili první dvouletí potomci. Syn Mujahid Brave (z Rabbit Mujahid po Mujahid) zvítězil v seriálu Fitmin Cup a druhý doběhl v Ceně EBF, kde se potkal také s importy.

Stejně jako v předchozích letech můžete pomoci vybrat klisničce její jméno. Podmínkou je jméno začínající na písmeno L, tedy po matce hříběte. Návrhy můžete zasílat na e-mail zc.lc1580298828b@avo1580298828kneb1580298828.

Zdroj: Hřebčín Napajedla

Čtěte také:  Rada světové památky v Kladrubech nad Labem potvrdila plnění úkolů z centrály UNESCO
Hřebčín Napajedla hříbě
Předchozí: Hasiči zachránili koně z bazénu
Následující: Kladrubský skok do nového roku

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Registana má vnučku

Ve čtvrtek 9.2.2017 v 16:30 hod. se narodil první potomek klisně REGINE (Oscar), která je prvním potomkem dvojnásobné vítězky Velké pardubické steeplechase REGISTANY (Tauchsport). V Napajedlích se narodila klisnička tmavá hnědka po otci Egerton (Groom Dancer) z matky Regine, kterou má Hřebčín Napajedla pronajatou od Wrbny Racing a.s. Regine na rovinách nikdy neběhala. Startovala 28 x ...