Home > Zpravodajství > domácí sport > V neděli odstartuje na chuchelském závodišti nová sezona

V neděli odstartuje na chuchelském závodišti nová sezona

Tuto neděli bude na závodišti v Praze-Velké Chuchli zahájena nová dostihová sezóna! Vrcholem otevíracího odpoledne je 91. ročník Gomba handicapu primátorky hlavního města Prahy pro čtyřleté a starší sprintery. Celkem se uskuteční sedm dostihů s 59 koňmi a 19 jezdci, první dostih startuje ve 14 hodin, areál závodiště je pro diváky otevřen již od 12 hodin.

GOMBA S VYSOKOU KVALITOU

Do 91. Gomba handicapu primátorky hlavního města Prahy míří skvělá sestava! Na startovní listině je jedenáct velmi kvalitních koní, mj. obhájce loňského triumfu Master of Gold (5:1, druhý favorit) a vítěz EJC Million Ultimate Fight (4:1, první favorit). V handicapových dostizích však koně nesou zátěže podle předchozí výkonnosti, a tak se šance na úspěch otevírají celé řadě dalších kandidátů. Ostatně, z posledních deseti ročníků Gomba handicapu se sázkový favorit prosadil pouze třikrát.

MASTER OF GOLD a ULTIMATE FIGHT – dva největší favorité nedělního vrcholu

POLSKÝ ŠAMPIÓN ZNOVU NA STARTU

V sedle loňského premianta Master of Golda bude, stejně jako před rokem, trojnásobný polský šampión Szczepan Mazur. Teprve dvaadvacetiletý žokej je jedním z největších regionálních jezdeckých talentů současnosti a navzdory svému mládí už má na kontě více než tři stovky vítězství, včetně triumfů v Polském derby nebo Velké varšavské. Na chuchelské dráze se tentokrát představí třikrát, v prvních dvou položkách programu pro tříleté koně a pak samozřejmě v již zmíněném vrcholu dne.

Čtěte také:  Dostihová sezona odstartuje v pondělí 18. května, ovšem bez diváků

PRO PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY DO NOVÉ RESTAURACE

Srdečně Vás zveme k návštěvě nově zrekonstruované restaurace, která se nachází v 1. patře tribuny a má otevřeno i během pracovního týdne. Nabízí široký sortiment kvalitních jídel a nápojů a po příjemném posezení v kultivovaném prostředí odtud máte blízko jak do paddocku, kde se představují koně před každým dostihem, tak do hlediště tribuny, přímo do sektoru naproti cílové podkově. A v restauraci u sázkových terminálů můžete zkusit i své tipařské štěstí, takže – ať se vám daří!

Tisková zpráva

Conseq Park dostihy Gomba handicap Metropolitní sezona Velká Chuchle
Předchozí: Prague Lions průběžně třetí v GCL na Miami Beach
Následující: Prague Lions zvítězili v Global Champions League na Miami Beach

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

V prvním kole přihlášek na Velkou pardubickou se sešlo 30 koní

Dnešní den byl termínem pro první kolo přihlášek na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Na seznamu přihlášených figuruje třicet jmen koní, z nichž mnozí si už kurz legendárního dostihu vyzkoušeli. Ovšem vedle tří vítězů uplynulých ročníků nechybí ani nováčci. Své zástupce nominovali také Francouzi a Irové. Nejvíce přihlášených koní ...