Home > Zpravodajství > informujeme vás > Velká pardubická buduje svoji vlastní značku

Velká pardubická buduje svoji vlastní značku

Od startu Velké pardubické letos uplyne 145 let. Poslední čtvrt století byl její název i logo propojen s generálním partnerem. Nyní Velká pardubická steeplechase buduje svoji vlastní značku. Představujeme vám nové logo Velké pardubické.

Legendární dostih je nejen v Pardubicích považován za rodinné stříbro, o kterém se mluví i v zahraničí. Je součástí mezinárodního seriálu Crystal Cup. Nedávné změny v oblasti generálního partnera mu dávají i nové příležitosti. Například vybudovat vlastní silnou značku. Velká pardubická přichází s novým logem.

Chtěli jsme do loga zakomponovat vše, čím Velká pardubická je. Tradici, dynamiku, symboliku. Logu dominuje silueta koně s žokejem ve skoku. Vše je vyjádřeno čarou, pro jejíž načrtnutí byla autorovi loga inspirací samotná trať dostihu, kdy se různě kříží a proplétá,“ popsal logo Martin Korba, místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Součástí loga je také název dostihu Velká pardubická steeplechase. „Chceme vlastní značku dostihu. Logo však je navrženo tak, aby dávalo možnost v příštích letech případnému propojení s budoucími partnery akce.“

Logo je zpracováno v několika barevných odstínech pro variabilní použití dle typu celkové grafiky. Pracuje však se zelenou barvou, která evokuje příslušnost k dostihovému závodišti – největší „zelené“ ploše v krajské metropoli.

Tisková zpráva

Čtěte také:  Český skokový pohár před martinickým finále: Kdo má šanci na postup?
Dostihový spolek a.s. dostihy Pardubice Velká pardubická
Předchozí: Vozatajové jeli v Tlumačově o finále Zimního jezdeckého poháru ČJF
Následující: Vyjádření Dostihového spolku a Jockey Clubu k reportáži ČT

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Kočárová jízda pozve na Velkou pardubickou

Pozvánkou na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou bude Spanilá jízda kočárů ulicemi Pardubic. Jejím cílem bude Pernštýnské náměstí, které je centrem dění Podzimních městských slavností. To vše ve čtvrtek 10. října. Kočárová jízda je každoroční součástí oslav dostihového svátku, tedy legendární Velké pardubické. Letošní ročník svou pozornost zaměřuje na ...