Home > Zpravodajství > domácí sport > Vrchol ČDP již tento víkend. Drezurní špička na Panské Líše

Vrchol ČDP již tento víkend. Drezurní špička na Panské Líše

Přihlášky na finále Českého drezurního poháru jsou již uzavřeny a poslední přípravy vrcholí. Již nyní vám můžeme slíbit skvělou podívanou, neboť závěrečného klání se zúčastní až na několik málo výjimek všechny kvalifikované dvojice – kvůli aktuálním zdravotním indispozicím se finále nemohou zúčastnit dvojice Valentová Denisa – Darwin, Balnarová Petra – Zifan a Kučerová Martina – Calet.

Michael Börner v sedle osmnáctiletého hřebce West Hita

Ilustrační fotografie

Finále bude zahájeno již 19. září, ale na dvě hlavní soutěže a také volné sestavy s hudbou budete moci sledovat v neděli, mezi 12.30 a 16h. Mezi čestnými hosty nedělního finále přivítáme mezi jiným také pana Ing. Jaroslava Pecháčka, prezidenta České jezdecké federace, paní JUDr. Kateřinu Říhovou, členku výkonného výboru ČJF a nebo manažerku DK ČJF, paní Ing. Renatu Habáskovou.

Výkony jezdců Charvátová, Hábové, Vašaryové, Šlamborové, Bravence, Dvorníkové, Civišové nebo Valentové s jejich nejlepšími koňmi jsou zárukou výborného sportu na pomalu se blížící závěr sezóny v ČR. Přijďte se o tom přesvědčit osobně.

Ze sportovních klání, která proběhnou v neděli odpoledne, bude natočen záznam Českou televizí a bude premiérově odvysílán 29. září ve 20.10 na kanále ČT4 sport.

Více informací na www.ceskydrezurnipohar.cz.

 

Čtěte také:  Cenu Masise ovládla popáté za sebou klisna
Český drezurní pohár Finále JK Panská lícha Panská lícha
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Foto: Závěrečná kvalifikace na Velkou pardubickou
Následující: Výstava Koně v akci přilákala šest tisíc diváků

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Mezinárodní policejní mistrovství České republiky 2019 v jezdectví – dvaadvacátý ročník se blíží.

Již po dvaadvacáté zavítají do Brna nejlepší jezdci na koních, kteří zároveň vlastní služební průkaz policie. Mezinárodní Policejní mistrovství se koná i s  tradičním doprovodným programem. Mezinárodní policejní mistrovství České republiky 2019 v jezdectví se koná pod záštitou policejního prezidenta plk. Mgr. Jana Švejdara, hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a primátorky statutárního města ...