Home > Zpravodajství > informujeme vás > Vstupenky na galashow světového parkuru od 490Kč

Vstupenky na galashow světového parkuru od 490Kč

Prodej vstupenek na prosincovou galashow světového parkuru v pražské O2 areně – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – startuje již 26. března v 9.00 hodin a skvělou zprávou pro milovníky koní a tohoto sportu je, že jejich ceny začínají už na 490 Kč. Vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal.

Niels Bruynseels, Holger Wulschner, Gerco Schröder, Anna Kellnerová, Aleš Opatrný. Foto: archiv pořadatele

Zcela nový formát závodů zařazených do prestižní světové série Global Champions proběhne za účasti elitních jezdců a koní od 13. do 16. prosince a každý ze soutěžních dnů nabídne jeden ze sportovních vrcholů tohoto klání o rekordní celkovou dotaci bezmála 12 milionů eur. V rámci vstřícnosti k fanouškům, kteří mají zájem vychutnat si kompletní galashow světového parkuru, připravili organizátoři zvýhodněný balíček vstupenek na celý program, rozdělen do pěti bloků.

Snahou Czech Equestrian Teamu jako organizátora akce je propagace jezdeckého sportu v České republice. Naším cílem tedy je, aby vstupenky byly dostupné pro většinu fanoušků tohoto krásného odvětví spojeného s koňmi. Nejlevnější kategorie vstupenek proto začínají každý den na 490 korunách,“ řekl Jan Andrlík, předseda organizačního výboru.

Ceny denních vstupenek v 1. kategorii, tzn. do 1. patra O2 areny, se pohybují od 1290 Kč do 1990 Kč. Denní vstupenky do 4. patra lze zakoupit od 490 Kč do 990 Kč.

Čtěte také:  GC PlayOffs se vrátí do Prahy i v roce 2020. Prodej vstupenek již brzy

Pro ty, kteří si chtějí užít jedinečnou galashow světového pakuru od začátku do konce, jsou připraveny zvýhodněné balíčky vstupenek na všech pět programových bloků v hodnotě od 2090 Kč do 6990 Kč. „Kupující v tomto případě obdrží balíček pěti samostatných vstupenek. Ty jsou přenosné, tudíž kupující si může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit v rámci rodiny či přátel,” upřesnil Andrlík.

Parkurová galashow v pražské O2 areně nabídne každý den něco, co zajisté stojí za shlédnutí. „Čeští fanoušci si určitě nebudou chtít nechat ujít čtvrteční program, neboť právě tento den budou mít při čtvrtfinále Super Cupu, čili úvodu playoff týmové soutěže Global Champions League, největší pravděpodobnost vidět v akci domácí tým Prague Lions. Samozřejmě všichni doufají, že postoupí dál, nejen do pátečního semifinále, kde by se potkali i s nejsilnějšími čtyřmi celky z kvalifikačních kol Global Champions League, které do této části playoff postoupí napřímo,“ konstatuje Jan Andrlík.

Sobota je jediným dnem, jenž je rozdělen do dvou samostatných bloků. Dopoledne bude atraktivní především pro rodiny s dětmi a ty, co chtějí fandit více českým jezdcům v rámci nižší kategorie soutěží. „Dopolední soutěže totiž uzavře pestrý show program. Děti s výškou do 140 centimetrů mají navíc na tuto část 50% slevu ze vstupného,“ upozornil Andrlík. V odpoledním bloku pak bude největším magnetem Super Grand Prix jednotlivců, do níž se kvalifikuje 16 nejlepších jezdců z předešlých závodů světové série Longines Global Champions Tour.

Čtěte také:  Přípravy na Prague PlayOffs vrcholí

Neděle již bude především ve znamení velkého finále týmového Super Cupu, vrcholné soutěže celého prodlouženého parkurového víkendu v Praze. V ní se utkají nejlepší týmy nejprestižnějího seriálu, složené z nejlepších jezdců na světe.

Prodej vstupenek na Global Champions Prague PlayOffs začíná v pondělí 26. března od 9.00 hodin prostřednictvím sítě Ticketportal (www.ticketportal.cz). Veškeré podrobnosti o programu najdete na adrese www.pragueplayoffs.com.

PRAGUE PLAYOFFS 2018 – CENY VSTUPENEK

Global Champions League Parkur Prague Prague PlayOffs skoky
Předchozí: Závodiště otevírá sezonu extrémními sporty
Následující: Když si srdce vybere samo: TERI a Klára Chalupová

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Tým Shangai Swans zvítězil v GCL Super Cupu, obhájci skončili třetí

Napínavé až do posledního jezdce bylo finále GCL Super Cupu 2019. Druhé kolo ukázalo, jak týmová soutěž, v níž se počítají všechny výsledky, může zamíchat pořadím. Pro vítězství si nakonec docválali Shangai Swans: Fredricson, Schwizer a Deusser. Na startu finále druhého ročníku Super Cupu Global Champions League se sešlo celkem ...