Home > Zpravodajství > domácí sport > Vstupenky na Velkou pardubickou mizí před očima

Vstupenky na Velkou pardubickou mizí před očima

Vstupenky k sezení na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou tři týdny před jejím startem téměř vyprodány. Přesto je stále ještě možné své sedadlo najít. Volné kapacity jsou především na tribuně A. Online prodej nabízejí hned tři prodejní systémy.

Vstupenky k sezení, ale i na stání na vrchol tuzemské překážkové sezony je možné pořídit v síti Tickeportal a SportTicket, ale také na terminálech Sazky, která nabízí vstupenky na stání. Na všechny prodeje se lze dostat prostřednictvím webových stránek www.zavodistepardubice.cz, odkaz Vstupenky. „Je to pohodlná cesta, jak vstupenky s předstihem vybírat. Pokud volné místo návštěvník nenajde v jednom systému, může zkusit štěstí v tom dalším. Vstupenky na tribuny se ale skutečně prodávají velmi rychle, doporučujeme proto s nákupem neváhat,“ řekl místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba.

Ilustrační fotografie: Sandra Schulzová

Vstupenek na stání je stále dostatek. Lze je koupit buď online, nebo přímo na pokladnách závodiště v den konání dostihového mítinku, tedy 14. října 2018. Ceny vstupenek na tribuny se pohybují už od 300 korun výše dle typu tribuny a nabízeného servisu, lístky na stání jsou za 220 korun. Děti do 140 cm výšky, držitelé průkazů ZTP, TP a ZTP/P  a senioři nad 65 let mají vstupné zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo. Za předložení jízdenky Českých drah, které vypravují i zvláštní vlaky mezi hlavním nádražím a zastávkou Pardubice, Závodiště a také na trati Praha – Pardubice, je možné získat slevu 50%. Sleva se však nevztahuje na vstupenky zakoupené v předprodeji. Stejnou slevu mohou získat držitelé permanentek na pardubický hokej a basketbal.

Čtěte také:  Přípravy na Prague PlayOffs vrcholí

„Další výhodnou nabídku máme pro fanoušky, kteří u nás chtějí prožít celý Víkendový festival se 128. Velkou pardubickou s Česko pojišťovnou. Za „permanentku“ na sobotní i nedělní dostihy totiž zaplatí pouze 250 korun,“ dodal Martin Korba.

Podrobnější informace o vstupenkách: http://zavodistepardubice.cz/velka-pardubicka–5

Informace o dopravě a jízdní řády zvláštních vlaků: http://zavodistepardubice.cz/doprava-a-parkovani—velka-pardubicka

Tisková zpráva

Dostihový spolek a.s. dostihy Pardubice Velká pardubická
Předchozí: ČSP Velká cena Frenštátu pro Slováka Šulka
Následující: Cena zimní královny ukončí karlovarskou dostihovou sezónu

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Taxis Gladiator Race: novinky i velké návraty

Na Pardubické závodiště se po roce vrací TAXIS GLADIATOR RACE. Třetí ročník překážkového běhu bude ve znamení novinek, ale i velkých návratů. Po mateřské pauze se vrací mistryně Evropy i světa v překážkových bězích Zuzana Kocumová a znovu si Velkou pardubickou „po svých nohou“ dá i vítěz Velké pardubické z roku 2017 ...